Я не знаю, де Бог бере усіх цих людей для мене і чому така кількість з них має їм'я Ірина)) Ну, то певно він знає якісь місця і точно вираховує час, коли вони мають з"явитися у моєму житті.
Нещодавно зі мною зв"язалася абсолютно чудова Irina Markus. Вона — моя землячка. Зараз живе у Чехії і втілює неймовірний проєкт. Вона з командою виготовляє футболки з меседжами про українські міста, дарує їх світовим і українським зіркам, а також продає їх, аби наше ГО "Волонтерське об'єднання АЇР" мало кошти для своєї діяльності, могло допомагати херсонцям та мешканцям інших регіонів, які були змушені покинути домівки. Ну, і звичайно, для допомоги нашій армії.
Декілька днів тому свою футболочку отримала і я. І вона просто божествена. Ви також можете замовити таку — не обов"язково з надписом про Херсон. Це може бути ваше місто. Або ж придбати аксесуари з українською символікою. Зробити це можна тут:
Ну, а для нас з Ірою є, звичайно, найважливішим не знімати Херсон і Херсонщину з повістки дня, не дати нікому забути про нашу рідну землю, яку зараз топче брудний російський чобіт у своїй найогиднішій манері.
Херсон — це Україна. Пам"ятай про Херсонщину.
P.S. Так, на другому фото я все ж таки намагаюся показати, звідки на Білорусь планувався напад.
P.P.S. Так, ми з друзями та партнерами нарешті почали відшивати ідеальні панами, і нам екстрено треба кошти. Адже у хлопців у степу горять обличчя, шиї і навіть вуха. Чим більше зберемо коштів, тим більшу кількість воїнів зможемо забезпечити. Перша партія, до речі, вже відбула на фронт.
 
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
 
Використовуючи ці реквізити, ви можете надсилати платежі у гривні на рахунок нашої ГО:
Найменування отримувача:
ГО "ВО АЇР"
Код отримувача:
44731491
Рахунок отримувача:
UA393052990000026001006233464
Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"