Я весь час хочу щось з якогось приводу написати, але мовчу. Починаю щось писати і на першій літері зупиняюсь. Я не знаю чому. Бо їм просто немає пощади, прощення і милосердя. No mercy.

Я подивилась інтерв"ю з ані лорак. Не буду довго пояснювати свою мотивацію, та й у той час я робила роботу, а вона просто "фонила". Чесно? Я хотіла почути, чи вона правда сказала, що не зрозуміла, що до чого, бо вона дівчинка, як це було у короткій пародії на це інтерв"ю. 

Сказала. Саме так вона і сказала. 

Я навіть не хочу порівнювати цю 44-річну дівчинку із собою — дівчинкою на десять років молодшою, і іншими, подібними мені, які зрозуміли, що до чого, ще у 2014 році.

Мені просто цікаво, вона знає історії реальних дівчаток — себто дітей, які постраждали від сексуального насильства від окупантів під час того, як "сталося те, що сталося", як говорить співачка. Чи знає вона, що велика кількість тих дівчаток, які вижили після цього, не зможуть народити інших дівчаток. І хлоп"яток теж. Бо їхні дітородні органі знищено.

No mercy.

Я кожного дня отримую прохання про турнікети, форму, берці, дрони, оптику, авто та їхній ремонт. "Ми погоріли", "нас обстріляли з танку", "хоча б один Мавік", "мої хлопці сильно підплавились", "у нас не лишилося жодної машини на ходу", "хоча б один ПНБ", "ми весь час хворі", "він вже 200-й". No mercy.

Моє рідне містечко на Херсонщині утюжать ворожою авіацією щодня. Я не знаю, що від нього залишиться до Перемоги. Можливо нічого. 

Місто, де жили мої батьки, знаходиться під окупацією. Там є дорогі мені речі й мої дитячі фотографії. Я не знаю, що від нього залишиться до Перемоги. Можливо нічого. 

Міста Донеччини, які колись так мені подобались, на межі виживання, а деякі знищені під нуль. Від деяких населених пунктів не лишилось нічого.

No mercy.

І так, я знаю про страти наших військових на передовій. Я бачу те, що й ви. Але я не маю, що сказати окрім "no mercy".

Я знаю, що у всьому цьому жаху наяву ми можемо тільки зібрати себе докупи і допомагати війську усіма можливими силами. Донатьте. Задонатили комусь іншому, розповсюдьте. Розкидайте по групах, напишіть друзям і знайомим закордоном. Від цього залежать життя найкращих синів і дочок України.

5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz
PayPal: [email protected]