Я не привітала своїх прикордонників, бо якраз була «в полях». То тепер маю змогу привітати піхоту. Хлопці і дівчата, ми вас обіймаємо. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу і дружнє плече. 

Нагадаю, бо чого б не понудити. 6 травня 1648 року завершилася перша переможна битва Національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького на Жовтих Водах. Про звитягу козацької піхоти, гадаю, вам розповідати буде зайвим. 
6 травня 1920 року, успішно завершився 6-місячний зимовий рейд української армії тилами білогвардійських і червоноармійських військ. Цей похід має для українського війська символічне значення, адже він розпочався 6 грудня (зараз це День Збройних сил України), а завершився 6 травня.
Ну, і вже, якщо нудити, то до кінця. Слово «піхота» походить від індоєвропейського *pēdsi̯os «піший». Корінь *pēd- «нога (ступня)», засвідчений у латині як pēs «нога», дааньовндвйському padám «слід ноги, стопа», лиитовсьеому pėˊsčias «піший» тощо.

Ми допомагаємо піхотинцям щодня. Шукаємо, купуємо і доставляємо амуніцію, форму, берці, засоби індивідуального захисту. Долучайтесь і ви:
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz
PayPal: [email protected]