Брати один напрямок і їбашити по ньому не виходить.
Стареньким, вагітним, людям з інвалідністю треба харчування, спецзасоби і спецліки. Це на наших плечах.
Людей із заблокованих районів треба якщо на забирати, то годувати і лікувати. А краще таки забирати. Це на наших плечах.
Лікарні і госпіталі більш-менш забезпечені, але самим лікарям треба їжа, вода, одяг, буквально все. Це на наших плечах.
Бійців треба одягати (від А до Я), годувати і лікувати. Зауважу, бійців від рядового складу до старшого офіцерського. Це на наших плечах.
Турнікети і польові аптечки... мовчу, ви все знаєте. Хочу, щоб це було на моїх плечах, не можу дістати. Поки. Але дістаю. То таки за фактом — на наших плечах.
Я не жаліюсь. Я служу своїй країні і служитиму до останнього подиху. Це радість і честь для мене. Як і для багатьох тих, хто поряд. Але дуже велика частина моїх сил йде на те, щоб мовчати. Щоб не сказали, шо розводжу срач. Що це не на часі. І я мовчатиму.
Тільки, дорогі мої люди, коли бачиш, з кого ліплять зараз героїв, бере лють.
Герої тут військові — від простих вояк до генералів. Маю честь спілкуватися і вражатися їхній мужності кожного дня.
Герої це ті, хто голими руками зупиняють танки в окупації.
Решта або просто робить свою роботу, або є муляжами героїв. Пінопласт у пачках з-під масла. Так от, щоб не казали, що я срачі розводжу, спитайте, у муляжів, скільки турнікетів і польових аптечок було в Україні станом на початок повномасштабного вторгнення рф. У країні, яка воює вже вісім років. Отаке просте питання. Про форму і амуніцію поговоримо після перемоги. За одно і цифри порівняємо станом на 2018 рік і 2022-й. Та й про генерала Марченка, що з хлопцями кришить окупанта в Миколаєві, поговоримо.
Ну, а медійним персонам, що декларують допомогу направо і наліво, а насправді хєрньою страждають — окремі вітання. Як і всім, хто, наприклад, на Заході нашої прекрасної країни сидить на тоннах гуманітарки з продуктами, медициною, спецзасобами, турнікетами, доки люди витрачають останні гроші на допомогу лікарням, військовим і цивільним, доки ми прориваємося в райони, які обстрілюють, намагаючись доставити бодай щось, доки хтось гине на передовій від крововтрати.
Всім, хто кине пачку парацетамолу «з барского плеча» і не може зрозуміти, чому ми не можемо зробити парадові фотографії передачі медикаментів на передку чи в госпіталі. Всім, хто і далі не вкурив, що в країні війна, а ми знаходимося у зоні бойових дій.
З вами чи без вас ми вигриземо цю перемогу. Всі у нас будуть вдіті і нагодовані, бо яжемать цілим батальйонам. І таких яжематєрєй і яжебатьків вистачає. Благо, маю на кого покластися. Благо поряд найкращі.
Але після перемоги ми поговоримо.
 
Без дружнього плеча ми не справимося, це ясно. На поточні питання поки вистачає, назбирали, щоб перекривати потреби на певний час. Плюс нашили, навиготовляли дешо. Конкретно зараз збираємо на викуп взуття, наколінників, турнікетів і тактичних аптечок. Якщо трапиться файна оптика, потужні павербанки, ліхтарики, теж купуватимемо:
PayPal: WSU5T7CXDS54J
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
 
Зважайте на власну фінансову безпеку, все за можливості.
Тримайтеся і бережіть себе!
Для координації дій або, якщо є питання, заходьте на мою сторінку: https://www.facebook.com/kavun.gala
або Instagram @galakavun (у хайлайтах зібрана майже вся хроніка нашої роботи за ці дні).