Зоопарк в Ополе розташований на острові Болко серед річки Одер і займає площу 20 га. Зоопарку майже 100 років, він є одним з найбільших та найсучасніших у Польщі. Входить до Європейської асоціації зоопарків.

Гуляючи зоопарком, можна здійснити захоплюючу подорож всіма континентами світу, зустрівши по дорозі поважних жирафів, солодких бурих панд, гнучких пум, елегантних зебр, симпатичних мурахоїдів і багато видів мавп і мавпочок. Також тут є басейн з морськими левами та простір для екзотичних горил. Всього в опольському зоопарку проживають понад 1,5 тисячі звірів 290 видів. Саме тому тут можна відчути себе у джунглях тропіків або дикій пустелі.

Відвідувачі, зокрема наймолодші, також можуть відвідати міні-зоопарк і погладити звірят. Також можна поспостерігати за годуванням багатьох видів тварин у виконанні їх опікунів, що відбувається у визначені години. Тут є дитячі майданчики серед буйної зелені, місця для пікніків та гастрономічні пункти. Зоопарк у столиці польської пісні — це місце, в якому можна провести багато годин і не нудьгувати ані хвилини!