Наприклад, нам би вчиться травить чиновника чи просто погану людину, як це робять америкоси. Вони проходяться по людині асфальтоукладочним катком. Он як той позавчорашній случай з дантістом, шо вбив льва із лука. Де той дантіст зараз? Десь небось переховується в Мексиці.

Або в нас тоже случай був в Сан Францизьку. Шеріф напився і побив свою жінку. Ну і всьо тепер. Більше не шеріф. Причом громадяни добивали його довго і нудно. Не меньше місяця тривала травля.

А ми шо?

Подивіться, потроху почали травить Мірошніченка за будинок в Лос Анжелесі і за брехню в декларації, наступнього дня забули, нікому даже не інтересно читать як він виправдовувався, а виправдовувався він тим шо в нього аутична дитина. Йому нужен будинок в Лос Анжелесі, бо нього аутична дитина. І цей будинок йому не належить, каже, хоча документи показують, шо належить.

А аутичній дитині обовязково потрібен будинок за мільйони? Наприклад, арендувать за 3000$ можна.

Блядіна ненажерлива. «Ми вимушені були піти, врешті-решт, на важкий, як для нас крок, розділивши родину. Я залишився в країні, дружина з дітьми поїхала у США.» (Плаче)

Юзері, чиновника так не травлять в прилічних странах. Його травлять ретельно, наполегливо, довго і наполегливо, ще раз.

Добре, в нас нема часу і кадрів на шото конструктивне, но ти, блять, можеш хотяби дотравить чиновника, раз вже почали? Це шо, так сложно? Коли ти недотравлюєш чиновника, він тебе не боїться, бо знає, шо ми як ті народи севера, в мозгу можем тримать тіки одну тему за раз (це я в науковій книжці читала, а не з анігдота): за Мірошніченка з хатою в ЛА забули, бо через 5 хвилин знайшли в пресі іншу зраду, і за ту зраду забули, бо знайшли ше більшу зраду через 15 минут і та витіснила з мозга предидущу.

Почали травить — так вже давайте доводить діло до кінця.

Де-які люди колись казали, шо це погана технологія — травля на ФБ, бо нею можна маніпулювать і тоді травлять на заказ. Іди в жопу, ніякого заказа тобі ніхто не дасть, бо в тебе увага і фокус, як у блохи. Єдиним нашим успіхом був отетот, як його, забулася фамілію, шо їздив у Катманду спасать. Бо там просто людина була олігофреном безхитросним і кожнісінький день робила шото абсурдне і смішне протягом тижня, тому і залишався в горизонті дії.

А ви ще й носа дерете, коли американський програміст приїжа в Одесу шото робить в уряді Саакашвілі, бо він блять, не знає одеських реалій. А ти знаєш одеські реалії, дурачок? А чо ж ти не пользуєся своїми знаніями?