Позбавити депутатів Верховної ради недоторканості обіцяв іще Кучма. Потім Ющенко з Тимошенко на пару, мабуть і в Януковича було... Але як завжди замотались-закрутились, не дійшли руки, тощо.

На минулі парламентські вибори не одна політична сила включила в свої передвиборні програми пункт про позбавлення від недоторканості.

Український народ, як завжди, підтримує будь які ініціативи, які спрямовані на погіршення чийогось становища до рівня загального, або ще гірше. У нас, вкорінилась думка, що як тільки депутатів позбавлять недоторканості, вони одразу стануть слух'яними та почнуть зважати на думку своїх виборців. Чомусь ніхто не задумується, що у пересічного виборця як не було важелів впливу на депутутів між виборами, так і не з'явиться. А от у силовиків — так. Цього ніхто не розуміє? Аваков, який контролює поліцію і національну гвардію і Порошенко з прокуратурою і судами вже радісно потирають руки


Тільки не треба мені приводити приклади країн, де недоторканості у депутатів немає, і всі живуть довго і щасливо, бо у нас немає незалежних судів, неупереджених прокурорів і поліцейських.

З іншої стророни, відстрочення позбавлення до 2019р. дасть парламентарям час на реформування країни. Вони ж хочуть пройти на наступних виборах — от нехай і працюють над створенням незалежних судів, прокуратури і поліції. Хоча, вони навряд чи впораються з цим завданням...