Сукупна думка полягає в тому, що демократичні росіяни 90х були чи то задурені, чи то їх мізки були згвалтовані якимось путеним.Тому вони стали кровожерливими настільки, що напали на Україну та вбивають мирне населення десятками тисяч.

Не можна сперечатися, 20 чи 30 років після Афгану росіяни на інші страни  нападали не у такому розмасі, як зараз. Але ми робимо помилку, коли міряємо росіян розміром їх людоїдства. Історики давно намалювали хвилясту кровопивства росіян: криза- відлига, криза-відлига, і т.д. Зараз нова криза їх спільноти, коли вони гризуть і себе і сусідів.

Однак є на росії щось незмінне і у кризу і у відлигу- це напрямок людського натовпу за паханами. Де пахан, там і ми. Казав цар «треба кріпацтво»- тримали кріпацтво крутіше всіх у Європі, казав «ні кріпацтву» — скасували, казав пахан «прогнати дворян та попів» -прогнали, «розстріляти» — розстріляли, «заморити» -заморили, «поперти у лобову» — поперли, «заміритися з Гітлером» -міряться, «воювати» -воюють.

Завжди росіяни діять те, що говорить влада, завжди.  Прийшов крутіший пахан- стали тваринами, пуцупив його місце той, хто бажає загравати з Європою- на Росії  туточки ліберали ростуть.

Не треба думати, що зараз хтось сплюндрував росіян. Це не росіяни подурнішали,  це ми порозумнішали, за паханами не завжди бігаємо. І вся суспільна думка росіян полягає в тому, що треба щоб пахани погризлися, та знайшовся ще крутіший. Щоб їм ніхто з новим паханом трупами українських діточок очі не колов, і щоб у Европу їздити.