Цитаты о альтернативе, выборе — Стихи, картинки и любовь

 

 

-- Дідо! А куди летять птахи? На південь?

-- До іпінєй, все летить до іпінєй.

 

Буремний час, буремні люди, буремні події. Сприятливий час для як для паніки чи «всьо пропало»,  так і для розбудови нових перспектив. Будь-яка війна у всі історичні епохи давала шалений поштовх подальшому прогресу. Суспільному, технічному, технологічному, правничому та далі за списком.

Навіть т. зв. «гражданская война» в парадигмі радянської середньої школи надала поштовх для розвитку сусідніх із ессесерою країн, які бачили на власні очі всі принади держави рабочіх і крєстьян. Друга світова війна лише пришвидшила їх прогрес.

Всі батли, що точаться на тему «кагда же ми начньом жіть как в європах» не мають жодного сенсу без розуміння того, що або ми здолаємо шлях західноєвропейських та північно-американських народів замість  200 років за найближчі 10 — 15, або історія світу нас перетравить та пустить в каналізацію.

За оті 200 років успішні нації виробили один із головних постулатів успіху та розвитку – єдність у поєднанні із відповідальністю за слова, рішення, дії. Нам цього треба досягти за 15 максимум років. Без варіантів.

Наразі ми маємо значну загрозу біля своїх кордонів. Велику та у якихось місцях потужний натовп розумово відсталих людино подібних істот. Люди як можуть готуються, навіть журнал Times дійсно справжню героїню на свої шпальта помістив, влада виголошує якісь меседжі. Але є одне але.

Альтернативна думка. Від представників альтернативних геошек, які, як вдається, просякнуті отим радянським духом домислювання за словами політиків.

Тоді багато люду домислювали з огляду на тотальну таємність. І всі з розумними очима напівголосом казали «вони щось знають». Потім ці «вони» щось розвалювали, крали, обманювали та всіляко найобували простого мешканця. То що ці «вони» вийшли з цих самих мешканців розуму здогадатися не вистачило.

От і тепер вірус конспірології та всеобізнаності всіляко не сприяє розбудові та єдності. За останній час існує дві реальності. Перша – офіційні новини, і новини не офіційні. Для мене останньою краплею стала стаття на Цензорі від ГО «Українська альтернатива» у якій у кращих народних традиціях рветься душа за те, що всі навкруги є дурнями, а от поціновувачі альтернативи знають краще.

На їх думку всім зараз треба почати бігати та смикати один одного за статеві органи. Одна фраза (цитата «І про це говорять кияни на вулицях міста — не треба бути міністром чи експертом») віддзеркалює ту реальність, яку різного роду народні експерти сіють в масах. Натовп експертів з невирішених питань все сформував українську альтернативу. Паніка, скуповування гречки, сірників, долярів та горілки.

Вашої мети досягнуто – соціум розшаровується замість гуртування.

 

ЗИ….. Мені щось вдається, що усі ці адепти альтернативної реальності марять таким концептом – (рос.) самозванцем нам не надо. Командиром буду я.