⚡️ЗРАДА національних інтересів?!?!?!
Ні, не чули…


Україна таємно передала Росії та західним партнерам свої десять кроків щодо деескалації/миру на Донбасі. І все б нічого, бо логічно, що це обов"язок військово-політичного керівництва держави, однак, чомусь у канву цих 10-ти кроків вкладаються майже всі вимоги Кремля до України. У нашій країні вони приховувалися, але в Московії місцеве видання "Коммерсантъ" їх опублікувало, адже там суцільна ПЕРЕМОГА для Москви. 
Вишеньки на торті — крайній крок⬇️⬇️⬇️

Які пункти увійшли до українського документа "Необхідні кроки для розблокування роботи Тристоронньої контактної групи, "нормандського формату", виконання Мінських угод та загальних узгоджених підсумків Паризького саміту у "нормандському форматі" 9 грудня 2019 року":

Перше. Україна в ТКГ 8–9 грудня вживе всіх необхідних дій для відновлення режиму припинення вогню з 00:00 за київським часом 10 грудня 2021 року та повернення до виконання "Мір з посилення режиму припинення вогню" від 22 липня 2020 року.

Друге. Україна на засіданні ТКГ 8–9 груднявживе всіх необхідних дій для взаємного відкриття двох нових контрольних пунктів в'їзду-виїзду. Йдеться про КПВВ "Золоте" у Донецькій області та "Щастя" у Луганській області, а також для повторного відкриття всіх уже чинних КПВВ. Україна також готова продовжити режим роботи КПВВ перед святами.

Третє. Україна у ТКГ 8–9 грудня покажесписки тих, хто утримується, на звільнення або обмін, щоб провести обмін до кінця 2021 року. Українська сторона буде готова завершити процесуальне очищення щодо встановлених тих, хто захотів бути переміщеним до ОРДЛО чи Росії.

Четверте. Разом з першими трьома кроками Україна готова на засіданні ТКГ:

П'яте. На засіданні ТКГ 8–9 грудня Україна порушить питання щодо забезпечення безпечного та надійного доступу СММ ОБСЄ на всій території України з метою повного виконання свого мандату.

Шосте. Телефонна розмова між президентами України та Росії за такими темами:

Сьоме. Підготовка та погодження порядку денного та підсумкових документів у рамках підготовки зустрічі Володимира Зеленського та Владіміра Путіна.

Восьме. Проведення зустрічі президентів РФ та України.

Дев'яте. Проведення саміту лідерів Нормандської четвірки, куди входять Україна, Німеччина, Франція та Росія.

Десяте. Погодження в рамках ТКГ наступних законів із подальшим внесенням їх до Верховної Ради України:

Що з цього випливає?
"Особливий статус" під дулами російсько-сепаратистських автоматів для ОРДЛО плюс проведення там виборів ДО виведення російських військ і озброєнь та ДО встановлення контролю над Державним кордоном України. 

А й дійсно, НАХІБА той суверенітет і незалежність? Їх же, в певних головах, на хліб не намажеш…

Пам'ятаймо: "Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний"

https://zn.ua/ukr/POLITICS/u-rosiji-pokazali-10-punktiv-jaki-ukrajina-zaproponuvala-rf-dlja-miru-na-donbasi.html

P.S. Карикатура з просторів Інтернету...