Хто всрався? Клімкін!

Термінова прес-конференція президента України. Настільки термінова, що про акредитацію журналістів «офіс президента» повідомляє за годину до початку.

Всі в очікуванні чогось важливого.

Можливо нам нарешті дадуть відповіді на питання чому наші війська здають позиції на фронті, припиняє роботу українське мовлення на території ОРДЛО та Криму, суди повертають старі назви декомунізованим об'єктам, виходять з СІЗО фігуранти справи по Майдану, закриваються справи по відвертим агентам кремля, а опозиційні до України політики абсолютно спокійно розповідають про «громадянський конфлікт»…

Яка стратегія по ПАРЕ? Що будемо робити? Чи є хоч якийсь план у лідера держави?

І в присутності журналістів, на очах сотен тисяч глядачів, Зеленський…

.. звинувачує Клімкіна.

Клімкіна!

Якась там нота від РФ надійшла до МЗС. А вони щось там відповіли і не порадились з найкращим, як ми вже знаємо, дипломатом Зеленським, бо він тут головний. А там наші хлопці, а все це ганьба, і через Клімкіна їх не відпускають.

Все!

Це вся суть.

Тобто президент не повідомив нічого конструктивного. Не пояснив що коїться взагалі. Він просто поскаржився на Клімкіна. На людину, під керівництвом якої МЗС формувало антиросійську коаліцію, як могло сприяло перемогам України в міжнародних судах проти РФ, працювало над впровадженням та реалізацією міжнародних проектів в нашій державі та оперативно реагувало на всі провокації агресора, вправно не даючи їм спрацювати проти нас.

З іншого боку ми маємо президента, який так активно на прес-конференції наполягав на власній відповідальності за дипломатичні результати, а якась «нота» обурила його набагато сильніше ніж рішення ПАРЕ, яке, як ми вже знаємо, його так розчарувало в фейсбуці.

Але хто всрався? Клімкін!

Ніт, пане президенте. Це так не працює вже давно. Ви нас взагалі за ідіотів тримаєте? Вважаєте, що це прокатить?

Кожен день вся країна бачить, як дуже важкі результати, яких ми досягли за п'ять років зникають на очах, а єдине, що розділяє ці досягнення та сьогоднішні провали, це новий президент та його команда.

Ви – єдине, що змінилось. І ви – єдині, хто за це все відповідає.