Юлія Тимошенко не втрачає жодної нагоди попіаритися, і робити це вона намагається так, аби подобатися офісу президента, тобто аби максимально підкладати свиню Петру Порошенко. Нині вона кинулася критикувати Мінські угоди. Дослівно: «Петро Порошенко, підписавши Мінські угоди, загнав Україну в глухий кут, замість того, щоб через Будапештський меморандум вийти на повне врегулювання військового конфлікту». 
 
Дивовижно! Виявляється що Юлія Тимошенко не відає що таке насправді Мінські угоди і який статус вони мають. Бо в реальності Петро Порошенко НІКОЛИ не підписував Мінські угоди, їх підписали російський посол в Україні Зурабов, представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, український пенсіонер Кучма та два веселі чуваки без певного статусу, один з яких нині як миша за пічкою сидить у Москві, а другий невдало сходив в кав'ярню «Сепар». Все. Мінські угоди НІКОЛИ не були ратифіковані Верховною радою, тобто реально ніякою угодою обов'язковою до виконанні вони не є. Єдине, чому ці «угоди» взагалі обговорюють, це через військовий шантаж Росії, яка є одним з учасників того самого Будапештського меморандуму до якого апелює пані Тимошенко. Ба-більше, Росія уже порушила Будапештський меморандум, але не може бути за це покарана, бо текст договору не передбачає покарань в разі порушення меморандуму його учасниками. 
 
Критика Мінських угод з боку тимошенківців лунати почала зразу після їхнього підписання. І це не дивно. Так чи не так, але за Порошенка було зупинене просування російських бойовиків вглиб України, Збройні сили України здобули перші перемоги (від 1919 р. починаючи), і звільнили третину захоплених територій. А тоді, восени 2014 року насувалися дострокові вибори до Верховної Ради. Юлія Тимошенко явно програвала Блоку Петра Порошенка і своїм колишнім однопартійцям з «Народного фронту». Не надто мудруючи Тимошенко вхопилася за пункт про особливий статус для ОРДЛО і стала подавати це як неймовірну зраду. Те що Мінські угоди містять ще 11 пунктів так само обов'язкових для виконання, вона воліє не помічати. Як і того що «Угоди» були порушені бойовиками вже за місяць. 
 
Не дивно, що Юлія Тимошенко так вчепилася за Мінськ. Справа в тому що укладання Мінських угод дозволило Україні НЕ відмовлятися на офіційному рівні від намірів євроінтеграції і вступу до НАТО. За всіма спекуляціями на тему Мінська вже підзабулося, що Путін вимагав від України відмовитися від Асоціації Україна-ЄС. І союзники по ЄС уже почали натякати українському керівництву, що на умови Росії пристати доведеться. 2 вересня президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей у своєму традиційному виступі перед дипломатами країн Європейського Союзу повідомив, що Україна у безвиході. 
 
Проте. Від Євроасоціації і від курсу на НАТО Україна не відмовилася. Навпаки Україна своє прагнення до ЄС і НАТО закріпила в Конституції, а Москва отримала «угоди» не ратифіковані українським парламентом і які трактувати можна хоч так, хоч сяк. Що власне Москва і намагається робити. 
 
Звісно Юлія Тимошенко все це знала і розуміла, вона надто довго в політиці. Проте. От який цікавий збіг виходить. Свого часу саме партія Юлії Тимошенко виступила проти засудження агресії Росії проти Грузії, бо «війну розпочала Грузія», мовляв. Саме прем'єр Тимошенко свого часу просаботувала подачу заявки по плану членських дій з НАТО для України. Саме Росія перша збурилася фактом арешту Юлії Тимошенко за президента Януковича. А ще Юлія Тимошенко примудрилася приїхати в Донецьк «зустрічатися з громадянами» в день захоплення Донецької ОДА. А потім знову – і зустрічалася з бойовиками «Оплоту» керованого Захарченком. Так-так, як раз тоді коли в Горлівці був викрадений і убитий Володимир Рибак. Той самий, сім'ю якого Тимошенко тоді кинула на призволяще. 
 
Нині Тимошенко критикує Мінські угоди, які зберегли курс України на Європу. Так критикує, що вдається до брехні. Путін мусить їй аплодувати.