Тепер офіційно. Разумков створив у ВР міжфракційне об'єднання «Розумна політика». До об'єднання увійшли 19 нардепів від «Слуги народу», 2 від «Батьківщини», 2 позафракційні і 2 мажоритарники. 

Щиро вітаю «Слугу народу» з початком кінця. Це — уже не внутрішній конфлікт у фракції. Це — повноцінний розкол. Звісно вихід 19 депутатів з фракції на 242 рила — ніби й дрібниця. Але це лише на перший погляд. Просто оцініть. 

Нардепи-служки, які приєдналися до Разумкова, пішли на неймовірну жертву. Вони відмовилися від 20-50 тисяч доларів США на місяць! Натомість тепер їх гнобитимуть з усіх калібрів — навіть не сумнівайтеся. Якщо ці люди пішли на таке, очевидно — вони вже просто не вірять в перспективи «Слуги народу». А значить не віряить в них набагато більша група нардепів-служок — просто не всі ще готові відмовитися від програми "20-30-50". 

Даю повну гарантію — міжфракційне об'єднання Разумкова буде більшати. Гроші знайдуться. Злі язики вже стверджують, Ринат Леонідович фінансувати Разумкова готовий цілковито. Не дивуйтеся, людина завжди прагне досконалості. Ахмєтову треба не монобільшість з якою він може домовлятися, а власна фракція у ВР. І не одна — про Гройсмана вже теж подейкують. 

Разумков для Зеленського, це те саме ким була Юлія Тимошенко для Ющенка. Мало хто пам'ятає, що на серпень 2005 р. Помаранчева коаліція брала 61% за всіма рейтингами. Але стався розкол. НУ і БЮТ почали гнобити одне одного. На цій хвилі наступні вибори виграла Партія Регіонів. Нині відбувається те саме. Разумков зараз буде гнобити моноЗЕбільшість з усією пролетарською ненавистю. ЗЕкоманда з не меншою заповзятістю заходиться гнобити Разумкова. 

Панове, морально готуйтеся. Ми ще побачимо, як всі медійні ресурси ЗЕкоманди з Порошенка переключаться на Разумкова. Ми ще побачимо як ЗЕкоманда почне намагатися домовитися з ЄвроСолідарністю проти Разумкова — і точно буде послана. До речі, зверніть увагу — Разумков наразі слова поганого про Петра Порошенка не сказав. Очевидно, він не хоче палити мости. Розуміє, що можливо доведеться домовлятися. 

І це не дивно. За політичним досвідом Разумков фору дасть всій «Слузі народу» разом узятій. Він єдиний з них, хто займався політикою до весни 2019 р. Для Зеленського і Єрмака Разумков справді важкий противник. 

Саме смішне — вони самі собі його створили. Кажу з усією щирістю, в день коли вони відправляли Разумкова у відставку (з кричущим порушенням регламенту) я реготав і не міг повірити — невже вони все це всерйоз?! Невже ЗЕкоманда не розуміє, що створює собі власну «Юлю»? Не розуміли. Певно, на Банковій тоді кофту сушили. 

Вітаю всіх з офіційним розколом у «Слузі народу». Бажаю Разумкову наполегливо убивати рейтинги служок. І бажаю служкам не менш наполегливо гнобити Разумкова. А ми всі з неприхованою цікавістю спостерігатимемо за їхнім жабогадюкінгом. І вболіватимемо зразу за всіх. 

Бо ніщо так не зміцнює рейтинг Петра Порошенка як кривава, безжальна і безкомпромісна бійка «Слуги народу» зі «Слугою народу».