Російські війська продовжують здійснювати воєнні злочини. Це весь набір злочинів, які асоціюються з нацизмом: геноцид, масові вбивства цивільних, руйнація усього, що можуть зруйнувати. Російський агресор воює проти будь-якої культури. Тож кого насправді треба «денацифікувати»?

київська телевишка
Росіяни підірвали Київську телевежу Фото: скриншот

1 березня варварство російського агресора проявилося у всій красі — у тупому та агресивному знищенні об'єктів абсолютно невійськового характеру. Мова, зокрема, про Площу Свободи з обласною адміністрацією у Харкові – найбільшу площу Європи, яку обстріляв агресор, Київський телецентр, що теж зазнав ударів ракет. Він побудований на землі старих кладовищ і Бабиного Яру. Якби телевежа впала, вона могла б зруйнувати меморіальні об'єкти в пам'ять жертв Бабиного Яру. Це не назвеш інакше, ніж символічним убивством удруге жертв нацистів.

Навіщо 80 років повторювати «Ніколи знову», якщо бомби падають на Бабин Яр? Навпаки, це означає, що світ зараз знову повертають у пекло минулого.

На цьому тлі уже абсолютно не дивує інформація, яку нещодавно оприлюднили представники Української греко-католицької церкви. Про те, що наступною ціллю агресора може стати найбільша святиня України, об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО – Софійський собор у Києві. Чому ні? Що може завадити зробити це агресивним варварам, які, схоже, хочуть знищити геть усе в Україні?

Весь світ має зупинити агресивних варварів, які напали на Україну. Це вже не якесь часткове питання, а питання безпеки всього людства. Саме тому ми і говоримо світу: потрібно закрите небо над Україною. Щоб ракети, літаки та гвинтокрили варварів не могли знищувати все, що створює цивілізація.