Чому українська філія РПЦ, попри масове захворювання серед свого духовенства, все одно не закриває храми на карантин і навіть масово збирає прихожан на Великдень?

Причин декілька. Перша, економічна — ієрархи Московської церкви не бажають втрачати надприбутків від пожертв віруючих. Вільний час, який з'явився у прихожан РПЦ, і панічний страх перед невідомим вірусом, який треба якось вгамувати, ведуть паству у храми і поглиблюють їх віру. Збільшення людського потоку — це збільшення готівки, яку ці люди залишатимуть у церкві. І тут вони не мусять боятись, що їх прихожани можуть заразитись і навіть померти, адже похорон приносить церкві ще більше прибутку.

Друга, психологічна. Чим більше часу людина знаходиться в певному інформаційному полі, тим більший вплив цього поля на людську свідомість. Це головний принцип тоталітарних сект — максимально збільшити кількість контактів всередині секти, максимально зменшити кількість контактів віруючого із зовнішнім світом. А будь-який контакт із зовнішнім світом адепт релігійної секти, якому промили мізки, зводить до пошуку нових адептів.

Третя, політична. РПЦ використовується Москвою як ефективна диверсійна мережа всередині нашої країни, тому очевидно, що сприяння поширенню вірусу в Україні стало одним із завдань цієї церкви. Чим більше українців захворіє, чим більше українців піддадуться паніці — тим слабшою стане Україна і тим простіше буде нас перемогти.