Після мене на сцену нарешті піднявся Василь Лютий – але без бандури! Марно хвилювався — на гітарі він грає віртуозно! Досвід, майстерність і харизма у нього дійсно колосальні — це було видно і за обраними піснями, що він вибрав, і за армійськими жартами. Олексій Цебро мені говорив, що Василь і перед президентами виступав. На свій сором — мені довелося зігнати його завчасно, всього після трьох пісень і хвилин 15-20 на сцені, тому що час добігав пів на восьму.

У нас Василь виконав: «Ремейки Бітлз», «Комарик», «Аеропорт» (якщо я нічого не плутаю).

https://www.youtube.com/watch?v=W53lHjTOESI

https://www.youtube.com/watch?v=OHd9k13FOIY

https://www.youtube.com/watch?v=PWG8U1vOzbE

Бітлз – це просто фантастика! «Летить бик – летить бик», Yesterday = «Поїсти дай», «Ми пливемо на жовтому човні, товстим пузом шкрябаєм по дні»!

Тільки на ось цьому сайті у Василя під сім десятків пісень:

http://nashe.com.ua/artist/527

До речі, на днях зустрів Василя біля клубу «Барви». Щось експресивно розповідав трьом чоловікам рокерського вигляду. Згодом ми побалакали: я вибачився, що його виступ довелося скоротити; він розповів, що пісень в нього дуже багато («Сто?" — "Та більше!"), але не дуже веселих… Він навіть сумнівався – а чи варто жартувати? Хлопці там все ще воюють! Але потім згадав, що на його концертах в АТО теж жартують люди, тому – чому б ні?

Як гумор в піснях з'являється: був в них якийсь виступ, хтось заграв АВВА "Money, money, money". Його переривають: "Краще своє співати!", і починає "…там соловейко щебетав".

Василь тихенько підбирає тему – і накладає одне на інше! Українська така співоча, що тексти підходять до будь-якої гарної мелодії.

Дуже всім рекомендую потрапити на концерт Василя Живосила Лютого! Він – справжній Майстер!