Я, Дмитро Касьяненко, мені 38 років, одружений, є донька. За освітою — юрист, адвокат, нині — керуючий юридичною компанією «Касьяненко і партнери». Маю юридичний досвід роботи понад п'ятнадцять років, десять з яких на територіальному окрузі №221 у м. Києві (Шевченківський, Печерський та Солом'янський райони), знаю проблеми та потреби мешканців цих районів.

Я йду у Верховну Раду від округу №221 вперше, як самовисуванець, представляти інтереси, як своїх виборців, так і усіх українців, тому прошу Вашої підтримки та сподіваюсь на плідну співпрацю!

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ в одномандатному виборчому окрузі № 221 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року КАСЬЯНЕНКО ДМИТРА ЛЕОНІДОВИЧА

5d11cab737ba7.jpg

Активна громадська позиція — запорука успішних реформ!

Я — керівник та засновник громадської організації «Правниче партнерство України», член Торгово-промислової палати України, член Асоціації правників України, член Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Користуюся високим рівнем поваги і визнання у державних і ділових колах, завдяки лідерським талантам та професійній компетентності. Мене рекомендували такі міжнародні юридичні видання The Legal 500 та IFLR1000, а також Chambers and Partners.

Починаючи з 2002 року отримую ґрунтовний фаховий досвід по ключових напрямах юридичних практик: інвестиційна діяльність, будівництво, банківське та фінансове право, реструктуризація боргів, господарське право, податкове право, земельне право, корпоративне право, договірне право, банкрутство, цивільне та сімейне право, страхове право, адміністративне та кримінальне право, судова практика.

У 2019 році був нагороджений Орденом «Лідер України» — за досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий особистий внесок у суспільно-економічний розвиток України.

Моє головне завдання — зробити українців щасливими!

Усього за декілька років Україна має потрапити у першу десятку рейтингу при Організації Об'єднаних Націй (UN Sustainable Development Solutions Network), який вимірює показник щастя населення в країнах світу.

І, маючи вже опрацьовану програму дій, я знаю, як зробити так, щоб усього лише за декілька років забезпечити гідне життя українців, розбудувати економіку, перетворити Україну у дійсно правову державу та загалом створити країну, у якій приємно жити, працювати та розвиватися.

Я люблю Україну, тому хочу, щоб у ній панував мир та спокій, щоб громадяни нарешті були рівні перед законом, а наші діти росли в економічно сильній та розвиненій країні. Молоді люди це майбутнє нашої країни. Наразі, в Україні спостерігається критичний рівень відтоку молодих спеціалістів за кордон. Це пов'язано з наявними умовами, які не дозволяють розвиватись та досягати матеріальних благ молодим людям. Для того, щоб змінити наявне становище, потрібні не лише фахові закони, які повертають економіку до людей і підтримують мале та середнє підприємництво, але й контроль над втіленням цих законів!

Після того, як до мене звернулись десятки активістів Печерського, Шевченківського, Солом'янського районів м.Києва з проханням взяти участь у виборах і висловили готовність підтримати мене саме громадою столиці, я чітко вирішив, що мушу повернути довіру громадян і відкрити шлях у світле майбутнє нашого міста, оскільки юди розчаровані тим, що відбувається у столиці.

Першочергово, на думку громади 221 округу міста Києва, необхідно вирішити наступні питання:

Екологічне питання. Київ, як столиця України, має стати прикладом квітучого, чистого та комфортного міста, з сучасною архітектурою, але не порушуючи пам'ятки з історії міста і країни. Я впевнений, що цього ми зможемо досягти разом з вами та не втратити наше майбутнє.

Я виріс в родині військовослужбовців. Мій батько був військовим льотчиком, тому з дитинства я знаю, що таке порядність, честь та відповідальність. Зараз я — дійсний член Асоціації правників України, голова Громадської організації «Правниче партнерство України», яка постійно сприяє розбудові правового громадянського суспільства та захищає порушені права земляків. Я не стою осторонь від проблем українців, чиї права були порушені з боку держави або посадових осіб, але свідомо розумію, що не всі можуть захистити себе самостійно, тому я разом з юристами,адвокатами компанії надаю нашим громадянам безкоштовні юридичні консультації та відновлюю їх порушені права у суді.

«Я впевнений, що за пару років можливо забезпечити гідне життя українцям, тому йду у Верховну Раду!»

Також я засновник Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Дмитра Касьяненка», який з 2017 року надає фінансову підтримку дітям та різним соціально-незахищеним групам населення, які її потребують.

Я впевнений у своїх силах, своїх знаннях, маю достатньо енергії та досвіду, щоб навести порядок та дотримуватись життєвих принципів та інтересів мешканців нашого міста. Свої погляди та позицію я виклав у програмі кандидата у депутати від округу №221 у м. Києві. Я сподіваюсь на Вашу підтримку!

Я зобов'язуюсь з першого дня звітувати перед вами про виконану роботу та не зупинятись на досягнутому, організовувати зустрічі з виборцями та підтримувати постійний зв'язок з народом.

Лише спільними зусиллями та взаємною підтримкою зможемо відродити нашу країну та направити її на прогресивний вектор розвитку.

Основною моєю задачею буде впровадження таких реформ, які зроблять життя кожного Українця комфортним та створять умови для досягнення достатку в мирній, багатій та щасливій країні.

Мої перші законодавчі ініціативи!

Подати на розгляд Верховної Ради України ЗАКОНОПРОЕКТ про застосування механізму списання безнадійної заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг (газопостачання, гаряче водопостачання (ГВП), центральне опалення (ЦО), холодне водопостачання (ХВП), електроенергія) населенням України, щодо стягнення якої минув трирічний строк позовної давності та щодо якої є впевненість про неможливість її повернення боржниками.

З метою підтримки громадян України, які мають невиконані зобов'язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті (валютних кредитів), укладеними з фінансовими установами та банками України шляхом встановлення порядку і умов конвертації зобов'язань за кредитними договорами в іноземній валюті в національну валюту Україні пропонується мінімізувати негативні наслідки інфляції національної валюти для громадян України та убезпечити зазначених громадян від виникнення скрутної фінансової ситуації.

До прийняття і набуття чинності законодавства у цій сфері, з метою зменшення напруги в суспільстві і знаходження компромісу, необхідно ввести мораторій (заборону) на примусове відчуження рухомого і нерухомого майна позичальників (боржників), які мають кредитні зобов'язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті.

Десятки будівель у центрі Києва перебувають в аварійному стані попри історичний статус. Серед них – історичні будинки на вулицях центра Києва (Шевченківський, Печерський та Солом'янський райони), а також на вул. Щекавицькій, Грушевського та Андріївському узвозі, садиба Мурашка на Малій Житомирській, «Замок барона» на Ярославовому Валу й будинок Терещенка на бульварі Шевченка. Метою законопроєкту є захистити історичні пам'ятки, відновити всі будівлі та споруди, що мають історичний статус.

По питанню взаємодії та співпраці прошу звертатись до приймальні кандидата в депутати за адресою: