Виглядає на те, що на деякий час віллу Терлецького ми відвоювали. Вони так просто не здадуться, але й ми не вчорашні. А поки що дивлюся «відеовлог» пана головного «архітектора». Знаєте, що каже? Що вілла не має історичної цінності, бо там якісь неправильні і нехороші люди позносили перегородки і переробили сходові клітки. Ну і звісно це сталося ще до команди теперішніх правильних. Ок – питання — ті попередники, ну ті, що дозволили перегородки зносити – вони всі на Марс полетіли? Команда правильних подала на них до суду – нехай все відновлять? Команда нинішнього мера перевірила чи колишній мер у своєму готелі (який знаходиться в історичній будівлі) не позносив перегородки часом? Може нехай продає свій готель і відновить перегородки на віллі Терлецького? Поляки, до речі всю Варшаву відновили. Чи, якщо вже не мер – то з нього й питати пізно. Тіпа такий – я в доміку і з мене питати вже не вольно. То якесь таке місцеве законодавство? До речі – свій готельчик колишній зробив вже при теперішньому – як там з перегородками і сходовими клітками – га, пане головний архітехтур?

А ще пан чаплінській каже, що бажання не дати знищити Львів — то емоції. Емоції, пане «архитехтур», ще й які – цілий холдинг емоцій.
До речі. Про емоції. Площа Ринок. Що там з перегородками і сходовими клітками? А по вулиці Сербській, Друкарській, Краківській — де всі приміщення масово скупили власники холдингу емоцій – там як, перегородки ще на місці? Перевірити немає бажання?

Площа Ринок 10 (будинок Любомирських), площа Ринок 12 (Ґлячівська кам'яниця); 14 (кам'яниця Венеційська), 32 (торговий дім Ціпперів) – то вже не пам'ятки архітектури? Це все — все оте, що відбувається в місті – то є ідіотизм чи корупція?
Дивилася відеоблог Скрипіна. Він там каже, що народові не вгодиш і, що деяким навіть садовий не подобається. Пане Романе, то ви так для слова ляпнули не подумавши, чи вам справді подобається як знищують унікальне місто? Вам подобаються зенітні кулемети на дахах середньовічних будинків? Варшаву я згадала не просто так. Фашисти Німеччини ненавиділи поляків і зрівняли стару Варшаву з землею. Комуністи, ненавидячи будь-що українське, старалися зрівнювати з землею аналогічно. Пане садовий, а ви в душі комуніст?
Поляки Варшаву відбудували. А що в нас? А в нас поки що холдинг емоцій.

Один з власників холдингу купив собі хатинку в якій жили всі секретарі обкому кпсс. Спеціально пройшлась мимо неї – впорядкована, зелень, паркан. Ні тобі з мотором роверів прибитих до паркану, ні зенітної артилерії на даху. Тобто пан власник себе дураком не вважає. А нас?
Власник, де може, наголошує яка в нього креативна команда. Як на мене то всі ті копальні то повна бздура, але на смак, як кажуть, всі пляшки різні, тому свою думку залишу при собі, але тільки відносно ідеї. А ось відносно місця втілення ідеї – я не хочу щоб креативна команда перетворювала в те, що не має історичної цінності те, що є прикрасою Мого міста. Єдиного Королівського міста в країні.
Холдинг прикупив собі заводик, назвав це республікою – і я зовсім не проти цього. Я не проти щоб в ту республіку перенесли і копальню кави, і реберню і особливо той акваріум, що в Бернардинському дворику. Якщо правда те, що ви кажете, і ваші клієнти їздять по ваш гумор, то вони поїдуть і на республіку.

Реберня це мабуть круто, але бля не в музею!!! – й@б вашу мать!!! Грильове м'ясо – та прошу дуже, але не в церковному подвір'ї.
Паньство з холдингу, ви заробили вже достатньо на тому, що вам не належить – логіка підказує, що саме час демонтувати ті всі ваші гуморні «прикраси» з фасадів будинків і перебратися на свою республіку. Разом з криївками, копальнями і іншими «високими» кухнями. Але не забудьте прибрати за собою. І відновити всі фасади, брами, дахи, а особливо сходові клітки і перегородки. Пане чаплінський, чи пане мер, чи хто там з вас ким керує – а ото кафе, що в ратуші – там теж змінили перегородки? Чи означає це, на вашу думку, що нам слід очікувати, що скоро у Ратуші з'явиться новий власник і, що почне її демонтувати, як таку, що втратила історичну цінність? Що там тепер буде? Театр пива? Бібліотека п'яної вишні? Філармонія реберних відходів? Космодром мусорних баків?

Чи не будемо кривити душею і признаємся, що туристи їдуть до Львова не через п'яну вишню, не через ваш унікальний гумор, а через унікальну архітектуру, яку не ви створили. А те, що вони, дякуючи вам, думають, що львів'яни зварйовані ідіоти раз дозволили вам так спаплюжити місто – то це справді ваша заслуга. Купіть собі в криївці яку медаль і прибийте до воріт того будинку де колись жили головні комуністи області.

Хочете мені довести зворотнє – чемодан – вокзал.., тобто всі свої заклади – фура — грузчики – республіка. І перегородки – не забудьте їх відновити. І сходові клітки теж. За такими креативними вами, ваші клієнти поїдуть на край світу, а не тільки на якихсь 20 хвилин пішки від центральної площі.

PS:
Пане, міський голово, а вас часом ті чотири пам'ятники-фонтани на площі Ринок не денервують? Ви в курсі, що вони візитівка Мого міста? Вас не дивує, що вони тануть на очах? Нема гроші на реставрацію? В одній з телепередач, ви казали, шо ви пєріц і маєте повно грошей. Тоді ще Гройсман вам казав, щоб ви не забували, що ті гроші він вам переказав. Всі вісімнадцять мільярдів. В кінці-кінців, (а люди кажуть, що ви фахівець по кінцях) на встановлення пам'ятника у вигляді лева з жіночими стегнами ви гроші десь знайшли. Я аж придивилася – думала може то левиця – та де нє лев. Але такий лев… з попкою…

Чи може ті Нептуни та Діани вже теж не мають історичної цінності?

PPS:
Львів місто інтелігентів. Верніть музеї людям. А каву можна копати на Старознесенській.


5d59bbbe45fda.jpg

5d59bbd2dd0d5.jpg

5d59bbe47768d.jpg

5d59bbfb4179e.jpg

5d59bc0f46f17.jpg


5d59bc2490eab.jpg

5d59bc36d34b9.jpg

5d59bc4d2baa7.jpg

Місто-сад

Вілла Терлецького

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2861940133823128&id=100000215077838&__xts__[0]=68.ARB_Dz7H10H7lstR2BenS4azdV-WVPV9Y9tdNX2RhMf4HxAxt_gcDKtZv5_ZATXI-pnu7hhXp4vhIGHtZ7XzIE4esheyD4mNK7kEpq-mMiltz6kUWLDiprFfpdc0BJ1HCz0pFKX8RsSBDEUlC79gbCfr0mrSbFGbPEYLjx43rV24dSLsQnIMDa2QoF9SZCZGqLXv-KvNTVlVSq9z&__tn__=-R