У зв'язку з настанням холодів військово-цивільна адміністрація рекомендує всім незаміжнім дівчатам та жінкам знайти собі теплого айтішника задля економії ресурсів та спільного обігріву.

Причини чому вам потрібен айтішник:

— він грав в фолаут та точно підготуався до ядерної війни
— в нього є весь інтернет попередньо закачаний на 1000Тб диск
— має запас консервів на пів року
— збудував зігкурат із павербанків
— не піде на Щекавицю бо соромиться та й роботи багато
— та звісно є генератор

Як привабити айтішника:

— з'явитись в його полі зору

Як будувати стосунки. Інструкція.

1. Напишіть документацію по стосункам з вами. Обов'язково опишіть розділи «Батьки», «Подруги», «Речі які я люблю», «Речі які я ненавиджу». Не хвилюйтесь, якщо документація вийде великою — він все одно її читати не буде. Айтішники не читають документацію далі розділу "QuickStart". Зате у конфліктних ситуаціях ви завжди можете відправити його RTFM (Read The Fucking Manual). Він не зможе звинуватити вас у чомусь і сказати, що ви в чомусь неправі, якщо це було задокументовано.

2. У випадку помилки надавайте максимально інформації для її усунення. Замість банального «Fatal Error: ТИ МЕНЕ НЕ ЛЮБИШ!» спробуйте вказати стектрейс — відрефлексуйте думки які привели до цього висновку. Бажано сповістіть йому клас помилки або її код, їх можна додати в документацію.

3. Якщо ваш айтішник вас не помічає, це виключно ваша провина. Будьте проактивні. Запросіть його на мітинг. Забукайте таймслот в його календарі. Зробіть мітинг регулярним, назвіть його Evening Standup, де ви будете розповідати як пройшов ваш день, а він буде слухати.

4. Якщо під час палкого сексу айтішник вскрикує і біжить до свого ноутбука — це НОРМАЛЬНО. Всплеск гормонів формує нові нейронні зв'язки і дозволяє починити баг, над яким він страждав цілий місяць. Не заважайте йому. Просто тримайте під рукою вібратор. Якщо у вас нема вібратора — айтішник вам його купить. Він звик делегувати прості задачі джунам.

5. НІКОЛИ НЕ ГОТУЙТЕ САМІ. Замовляйте їжу в ресторанах з обов'язковою доставкою. Як тільки ви приготуєте перший борщ він звернеться до вас «Ну мааам…» і коли це станеться — ваші стосунки будуть повністю провалені. Повністю. З тих же міркувань задля прибирання викликайте клінінг.

Військово-цивільна адміністрація сподівається на загальне розуміння громадян. Коли ми кажемо «разом переможемо» ми маємо на увазі «разом». В умовах коли опалювати квартири стає дорого важливо, щоб ніхто не був одиноким, навіть якщо у вас є така фінансова можливість. Тому громадяни, не нехтуйте своїм соціальним обов'язком — паруйтеся.

P. S. Військово-цивльна адміністрація категорично не рекомендує сповіщати про стосунки з айтішником вашому чоловіку, що зараз їбошить на передку.

---

Більше дотепних текстів у мене в телеграм-каналі: https://t.me/sorrytell

Та на фейсбуці: facebook.com/davertmik