Доброго дня, температурна поліція. Було встановилено, що ви порушуєте норми економії тепла. Відчиняйте. Жіночко, нащо ці погрози? Можете не погрожувати нам. До того як ми стали температурними поліцейськими ми роздавали повістки на блокпостах. А до того працювали кондукторами в автобусі. Як думаєте, ті погрози щось для нас значать? Відчиняйте вже.

Дивіться. Поступила скарга, що ви використовуєте електричний обігрівач при відкритих вікнах. Ми перевірили і температура вашої оселі дійсно на 5 градусів вища встановленої норми. Звідки ми це знаємо? Пам'ятаєте ви скидувались на тепловізори для наших бійців? От тепер ці темпловізори у нас. І ми в них все бачимо!

Жіночко, в країні війна, постійні удари по критичній інфраструктурі. Електирку треба економити. Чи буде опалення ніхто навіть не знає. Тому критчино важливо обігрватись самим. МОЗ рекомендує регулярні обіймашки по п'ять разів в день. Ви живете одна і вас нікому обіймати? Можете оформити субсидію на трьох котів.

Давайте подивимось як можна заощаджувати тепло в оселі. От наприклад, поставте комп'ютер по центру кімнати. Фейсбук маєте? Читайте зрадоблогерів. Посперечайтесь про те якою мовою треба розмовляти. Назвіть когось малоросом. Запитайте чому чоловікам заборонено за кордон виїзжайти. Це ефективно опалює оселю. А от Стрєлкова не читайте, він навпаки охолоджує.

Тепер у вітальню. Бачу у вас телевізор. Чому не включений? Дивитись нема чого, тільки Єдині Новини? От їх і дивіться! Телевізор не вимикайте взагалі. І канал не перемикайте — хоча це і так не має сенсу. Єдині новини треба дивитись всим. Це обов'язково! Єдині новини випромінюють мікрохвилі і тому самі по собі будуть обігрівати вашу оселю. Тільки будьте обережні, не облучайте яйця… Та не курячі. Ну то і добре, бо я свої облучив. Можете навіть ставити перед телевізором суп і розігрівати його. У Натальї Мосейчук потрібні вібрації.

Батареї? Батареї пофарбуйте в жовтий колір. Він теплий. Це власне буде і все тепло з вашої батареї.

Пийте чай. Надягайте светр. Зачиняйте вікна. Як буде взагалі морозно — відмикайте холодильник для економії електроенергії.

Прийдемо до на контроль через місяць. Якщо тепло буде так же неефективно витрачатись — випишемо штраф. І пам'ятайте — мерзнуть всі. Два додаткових светра — це відносно невелика ваша плата за вклад в нашу перемогу. І нашими спіьлними зусиллями ми її наблизимо. Слава Україні!

---

Більше моїх історій в ТГ https://t.me/sorrytell

Або добавляйтесь в друзі на ФБ