Доброго дня, ваші документи. Ага, так, бачу, що везете? Ага, волонтерку. Зрозуміло. А що саме везете? Так... Цікаво. А товарна декларація на те є? Нема?! Вийдіть будь-ласка з машини. Ні, я сказав вийдіть. Спішите? Рібята з передка ждуть? Війна? У нас вже 8 років війна. Тому рібята ваші 8 років ждали, от і ще трохи подождуть.
 
Та не бійтесь ви, повістку не дамо. Повістки видавали вчора. В армію вже всіх охочих набрали, тепер треба економіку піднімати. А тому, будь-ласка пройдіть зі мною. Ось посвідчення: старший податковий інспектор, командир батальйона «Народні Месники» імені Данила Гетьманцева. Війна війною, але треба все робити по процедурі. Dura lex sad lex — так казали римляни поки гераманці палили колізей і розбивали статуї.
 
Звідки їдете? З Варшави? То як так? Що ж ви на кордоні не заповнили декларацію. Згідно постанові буль-буль-буль-107-три-100-п'ять від буль-буль булятого нуль пятого 22го ви забов'язані заповняти всі товарні декларації по місцях вашого слідування. Жаль, що у вас її нема, бо це вже адміністративне правопорушення. Але нічого, ми зараз все оформимо.
 
Пишіть що везете. Дрони? Дайте гляну... А чого у вас дрони на європейських бляхах? Згідно рішення гуль-гуль-кря-17-надцять-4 всі дрони які ввозяться з-за кордону мають реєструватись в МРЕО. А МРЕО у нас працюють. То чому не зареєстрували? Не знали чи не мали час? Вас зовуть Олександр? Так от, Dura Lex, DURA! Це я по-римськи сказав, тому утримайтесь від образ.
 
Пишіть дрони в декларації. Що крім дронів? Зброя є? А чого без зброї? Може вам дати? Ну ви подумайте. Бо якщо вас хтось пограбує, а товарну декларацію не візьмуть, то платити все одно доведеться згідно оформленій декларації.
 
Що ще? Броніки, каски, турнікети... Ну то зрозуміло. Тільки не пишіть всі. На Миколо-Франківську тероборону трохи залшите. Ага... Окуляри, рації... Запишіть тоді IMEI-коди всіх рацій. А то знаю вас, кажуть що рації, а то айфони виявляються. З такою контрабандою економіку країни ніяк не піднімеш. А у нас ще й війна!
 
Підпистут і підпистут. Дата. Ідентифікаційний код. Ой, почекайте. А на чому їдете, дизель? Ану, відкрийте будь-ласка паливний бак для огляду. Мммм.... Як пахне. Який букет, який аромат.. Чую що не наш... Євродизель. В Польщі заправлялись? М... Відчуваю легкі нотки низького октану. Скільки заправили?
 
ПОВНИЙ БАК???
 
У вас повний бак ЄВРОдизелю і ви не вказали цього в декларації?
 
Ви ж знаєте яка ситуація в країні. У нас не те що війна, у нас палива немає. А ви туди-сюди просто так ганяєте. А нам економіку запускати треба. Тому давайте ви трохи відлийте свого євро-дизелю на потребу місцевої громади. Та не хвилюйтесь, ми самі візьмемо. Он Семен у нас професіонал. Зараз з баку відсмокче. З його талантами міг зробити кар'єру в порнобізнесі, але ні, він дуже відданий державі, тому без повістки пришов на службу до нас, в економічний батальйон Народних Месників ім. Данила Гетьманцева.
 
Щасливої дороги. Не забудьте показати декларацію на наступному блокпості. До Києва ж пального вистачить? Бо бачите, Семен трохи лишнього приклався, але то пробачте його, він же патріот, все для рідної громади старається. То хорошого вам дня!
 
Поїхав... Аж під сто чкурнув. Ох ці волонтери. Возять-возять, все без декларацій. А от якби вони чемно податки на все платили. З кожної машини. М... Ото б порядок був, Україна б одразу розквітла. Так нам Данило Гетьманцев казав. Мудра людина!
 
---
 
Більше моїх історій у ФБ https://www.facebook.com/davertmik
Підписуйтесь!