Якщо вас не дивує, що російські війська користуються картами 1969 року, вас не має здивувати, що і російська пропаганда користується методичками 1968 року.

Одна із них попала мені до рук, десятиліття пролежавши у підвалі. Це книга 1968 року де група радянських журналістів розказує ідеологічно правильну версію подій Пражської весни.

Image

Як відомо, у світі є вічні теми: любов, смерть, котики та нацизм. Що ти з ними не роби, вони от усюди з'являються. Тільки но відвернувся покурити, а за тобою вже свастика з'явилась. Блін, ну що з ним робити? Хто змивати то буде?

Ну блін, що ж робити, викликайте танки!

Image

Та гірше за нацизм може бути тільки одне. То західна ідеологія та розширення НАТО. Ось за ці гріхи і покарали У̶к̶р̶а̶ї̶н̶у̶ Чехословаччину! Як добре що радянські війська зупинили вступ Чехословаччини до НАТО!

...чи ні?

Image

Так хто ж підбурював братський чехословацький народ до ліберальних цінностей? Хто спровокував Пражську весну? Га? Всі ті самі персонажі! Всім відомий Джонсонюк та антисовєтщик Бжезинський

Image

Як відомо, владу в країні хотіли захопити н̶а̶ц̶и̶с̶т̶и̶ критично мислячі люди. На щастя, критично мислячих людей, а також антинародних захисників прав людини радянські війська зупинили.

Як відомо, згідно марксизму-ленінзму, мислячих людей допускати до влади категорично не можна.

Радянська влада зреагувала на поширення б̶а̶н̶д̶е̶р̶і̶в̶с̶ь̶к̶о̶ї̶ антирадянської ідеології і була змушена ввести війська.

Спецоперація порходила за планом, хоча і зустрілась з певним опором безчинствующих молодчиків, яких 40 років потому завезуть на Майдан

Image

Було задокументовано, що НАТО накачувало Чехословакію західною зброєю: джавелінами та нлавами зразка 1968 року.

Image

Поки прості люди навіть не помічали радянських танків на вулицях міста, якісь б̶а̶н̶д̶е̶р̶і̶в̶с̶ь̶к̶і̶ недобитки продовжували палити віськову техніку, тим самим порушуючи громадський порядок і лякаючи матусь із грудними дітьми.

Image

Поки радянські солдати мирно фоткались з чужими дітьми, якісь невідомі терористи палили їх танки.

Складається враження, що ті танки спеціально завезли диверсанти щоб звинувачувати в тому СССР. Бо як відомо, насправді радянські воїни-визволителі прибули на пегасах.

Image

Звісно, освободітєлі працювали виключно по військовим цілям. І ніхто з мирних людей ні разу не постраждав. А той хто постраждав, одразу ставав провокатором.

Image


І звісно, ніколи такого не було щоб російські війська стріляли по лікарням.

НІКОЛИ.

ТАКОГО.

НЕ. БУЛО!

ImageImage

На о̶к̶у̶п̶о̶в̶а̶н̶и̶х̶ звільнених територіях були викриті західні провокатори, які обпившись кока-колою планували диверсії проти воїнів-визволителів.Image

На початку лютого 2022 року цих самих хлопів встигли завезти в Херсон та Маріуполь і зараз вони роблять те саме!

ImageImage

Постарався і Ілон Маск. За три роки до свого народження він надав чехам старлінки попереднього покоління. Завдяки яким вони розповсюджували свою зухвалу антипропагандистську пропаганду.

ImageImage

Ну і звісно, в будь-якій спецоперації найважливішим є зерно. Звільнивши Чехословакію від провокаторів радянські війська допомогли звільнити її і від зерна. Бо як відомо зерно, та власне і хліб чи будь-яка їжа провокує н̶а̶ц̶і̶о̶н̶а̶л̶і̶с̶т̶и̶ч̶н̶і̶ анитрадянські думки.

Image


Це реальна книга 68 року видання.
Ми от дивувались чому НАТО, чому нацисти, чому зерно?

Пройшло 50 років, а все відбувається по тим самим кліше. Власне росіяни і намагались зайти в Київ як 1968го зайшли у Прагу, повністю скопіювавши методичку. Звісно, за 50 років можна було вигадати щось нове, але ідеологічні потуги імперців типу Дугіна так і не стали на озброєння, як і танк Армата. Тому і воюють старим перевіренним дідовим способом. Тим самим наративом, на яким і виховувався Путін. Навряд він взагалі хотів будувати щось нове, бо власне з радянським союзом він мріяв повернути всі ті теи пропаганди які спрймав з молоком матері. А за непервірену ідеологію ініціаторів і до Сибіру можна відправити.

Тому сучасна радянська російстка пропаганда і викручуєтсья, щоб один в один скопіювати тези методички 1968 року. Бо ніякої іншої методички Путін не знає. 

 

---

Сподобався пост? Зазвичай я пишу іронічні новини та історії про сьогодення.

Підписуйтесь на мене в ФБ: facebook.com/davertmik

Та Телеграм https://t.me/sorrytell