#гумор #політика #україна

 

— Боря, де ти шлявся? Ти бачив, котра година?
— Я на роботі був. Затримали. Наради…
— Не бреши мені. Я звонила на Даунінг-Стріт, там тебе навіть на бачили. Я звісно, бабця стара, але щось тямлю. Не бреши мені Боря, ой не бреши! Скажи, знов до неї їздив? Що очі потупив. До неї? Думав я не взнаю? То чого так пізно, га?
— Перемишльский поїзд затримали… А там знаєш як… Неспокійно.
— І довго це буде тривати?
— Ну ми думали це тимчасово, до кінця війни…
— А мені ти коли хотів про це сказати? Я думала, що ми будемо чесними в наших стосунках. Боря-Боря… Я на тебе витратила найкращі роки свого життя.
— Ваша величносте, які ж найкращі. Вам же 96!
— Боря, та що ти тямиш у жіночому розквіті… Але знаєш Боря, я оце сиділа, чекала тебе, плакала. І вирішила, що так більше тривати не може. Хтось із нас має піти. Або ти або я.
— Ну, я не можу, в мене все-таки уряд, кабмін, мене там люди чекають. І взагалі- я прем'єр-міністр Британії!
— Боря, що ти верзеш! Я взагалі королева! А ти не король. Ти десь типу слон. І тому піти маєш ти. По діагоналі.
— А хто ж сім'ю, тобто Британію, буде забезпечувати? Хто ж заробляти буде?
— Будь-хто, тільки вже не ти, Борю. Тобі нема довіри. Діти батька не бачать. Міністри — свого прем'єра. Ти постійно вештаєшся. То з Макроном, то з цим твоїм Зеленським. Чим він взагалі тебе так звабив, га?
— Ну він такий… В нього чолка теж така, ну як в мене, тільки він причісує. Ми з ним по Хрещатику гуляли. Він мені півника подарував.
— Боря заткнись! Це було РИТОРИЧНЕ питання. Ти мені тільки больніше робиш. Боря. Кажу тобі. Збирай речі.
— Але ж… Війна ще не скінчилась…
— Не списуй все на війну. Стосунки війною не виправиш.
— А мої міністри?
— Твої? А хто мені дзвонив всі ці місяці — питав де ти, і чи будеш на роботі? І я їм всім брехала, вигоражувала тебе, казала — Боря дуже зайнятий, в нього те, це, політика, дипломатія, він потім на вайбер відпише. А сама ж і гадки не мала, де ти там свого півника вигулюєш. Але годі. Твоїм міністрам теж терпець урвався.
— Ви тут взагалі всі подуріли, у Європі війна, а ви інтриги плетете! Єлизавето, ви що забули як Лондон нацисти фігачили? Як війська від Лондона відійшли то вже ніби і війни нема? А тим часом на сході люди гинуть!
— Скільки тих воєн, а скільки того життя. Боря, не роби мені нерви. Збирай речі і уходь… Скільки було до тебе прем'єрів — і тебе переживу. Іди вже.
— Та там же ніч, куди я піду?
— Я тобі викличу кеб, куди скажеш туди відвезе. Good Night!

Борис Джонсон після своєї відставки провів термінову розмову з Володимиром Зеленським, сповіщає видання The Telegraph. Про що була їх розмова, наразі невідомо, але за свідченнями очевидців, Борис Джонсон з двума валізами сів на Інтерсіті на вокзалі міста Перемишль.

---

Як сподобалась історія підписуйтесь на мене на ФБ
А також на мій канал в Телеграмі https://t.me/sorrytell