І знову за рибу гроші. 
Сьогодні відбулась зустріч з Міністерство Оборони Украіни та Міністерство економіки України та представниками легкоі промисловості. 
Про хороше. 
На зустрічі були озвучені основні тези Міністерсвом економіки, а саме: 
- бажання залучити українського виробника на 100% 
- бажання мілітаризувати економіку, бо це другий фронт. 
- констатація, що лише 40% легкої промисловості залучені в процес виробництва для Міністерсва оборони. 

За рік війни в воюючій країні- це триндець, малята . 
Але, може констатувати, що Міністерсво економіки дуже професійно і правильно ставить акценти на важливих питаннях. За що я їм вдячна. Особливо Юлія Свириденко. 

Тепер про погане. 
За словами Міністра оборони, тадам! МО не може працювати через Прозорро — немає досвіду роботи😈

Тільки в лютому МО почало контрактувати літню форму, і всі виробники кажуть про те, що це запізно, і вчасно форма не буде поставлена. 
До відома. До 15.04.2023 МО має перевдягати всіх бійців на лінії фронту. Можемо констатувати, що це не відбудеться.

Підприємці піднімали питання, що вже зараз треба контрактувати зимову форму- і це правда, по виробничому циклу. МО не може вказати потреби. 

Все той же " закритий клуб по інтересам" — був дуже незадоволений тим, що ще когось треба пустити на цей ринок. І це, мої маленькі друзі, дуже гірка українська історія. Коли і сам не гам, і другому не дам. 
А ще, той же " закритий клуб по інтересам" бере замовлення та імпортує Китай чи Туреччину, видаючи це за власне виробництво, і за " дякую" МО приймає товар неналежної якості. А окрім всього іншого виводить валюту за кордон, що б'є по платіжному балансу, який і так інколи показує ознаки життя. 

Представник МО жалівся, що вони не можуть розібратись, хто с постачальників реальні, хто ні. Як з ким співпрацювати. На мою пропозицію зайти в МО як в 2015-2016 роках і допомогти — у всіх відмовило слух. 

Саме цікаве в цій всій історії, що Міністр оборони заявив, що не має претендентів на посаду першого заступника міністра. Всі відмовляються. 
Так от, публічна оферта Резніков Олексій  я готова, і думаю, що багато хто мене підтримає в цьому пориві. 😈😈😈

Короче ви зрозуміли, вони жили бідно а потім всі померли.
Можете розшарити цю інформацію.