Тут я б мала дуже пишатися собою. 
Але в мене окрім істеричного сміху з биттям головою об стіну інших дій вся ця історія не викликає. 
Ви всі пам'ятаєте, як я давила на Міністра оборони, з його " маленьким закритим клубом по інтересам" по Легпрому. 
Мої 6 — ти місячні конвульсії закінчились прийняттям постанови КМУ 1275 від 11.11.2022, згідно якою було переведенно закупівлю військового спорядження в нормальне русло, з переліком всього речогового забезпечення розміром на сторінку, де йдеться про труси, носки, форму,  and other. 
Тут я б мала вийти до вас і сказати, що я таки добилась свого, а Міністр оборони таки молодець. Якби не одне але.
Я б навіть сказала не " але", а ціле АЛЕ. 
Так от, цією самою постановою була відмінена постанова КМУ 169 від 28.02.2022 " Про деякі питання здійснення оборонних закупівль". Усіх. Розумієте? Усіх. Це і дрони, і танки, і снаряди, і все інше, що потрібне для війни. 
Я не буду вам писати всі юридичні тонкощі в яких я вчора розбиралась сама, але в наслідок такої юридичноі безграмотності, тут я просто ржу у весь голос, ми вийшли по питанням закупівлі озброєння на постанову КМУ " Про здійснення закупівль в умовах карантину". Саме так, я не помилилась. Саме на цю постанову. І так, шановні,  вона в нас ще діє, бо карантин ніхто не відміняв. 
Шановний прем'єр міністр Денис Шмигаль та та Міністр оборони Олексій Резніков, я як представник Легпрому дуже вдячна за нарешті вирішення питання по легкій промисловості, але я не просила блокувати закупівлю всього, що потрібне армії по озброєнню. 
Давайте, ви там швиденько виправите помилку, щоб не потрібно було в паблік розписувати, як вам вдалось так все феєрично розхерячити. А ви надаєте 
копняків виконавцям, і швиденько виправите  те, що було зроблено. 
І приберіть Маряну вже нарешті зі складу комітету з Нацбезпеки. 
Цьомки
P.S. Розповсюдження цього допису не завадить.