#людивійни

Він.

Він з'явився в моєму житті в самі перші дні війни. Від був однокласником людини, з якою я працювала на фондовому ринку. Він зв'язався зі мною, щоб передати мені гроші на перші закупівлі з США.

Він їх перевів, потім з'ясував чи отримала. Потім попросив передати посилку, тому самому нашому загальному знайомому, його однокласнику, моєму бувшому колезі по роботі. А потім, якось так закрутилося, що я почала звертатися до нього з проханнями, знайти необхідні речі в США.

Він давно емігрував, а саме на початку війни я була на лікуванні, та ми були в одному часовому поясі, тому час на спілкування в нас був.

Він закупив щось одне дуже важливе для спеціальних хлопців. Потім, інше.

Потім запакував всі няшки в валізу і на собі перевіз в Польшу. Потім понеслось.

Він почав виходити на аукціони в США по тактичній тематиці. Я казала, що потрібно викупляти, він полював на лоти по самій нізькій ціни. Саме в березні, ми закупляли з ним берці, так, ті самі, на які черга пів України.

Не дивлячись на те, що в нього власний бізнес, і він дуже завантажений по своїй роботі, жодного разу, коли я йому писала: знайди ось це- він не відмовляв і шукав. І знаходив по якимось зовсім неймовірно низьким цінам.

Потім ми будували з ним логістику.

Ми розуміли один одного з першого слова, бо і він і я люди бізнесу. Дійшло до того, а в мене так з людьми буває дуже рідко, коли я йому писала на його питання, як дешевше відправляти : ти розумний, сам вирішуй.

Тому продумані закупівлі, продумана логістика, і вуаля, крутезні тактичні берці в Україні по 25 долларів. І величезна купа питань: як ви це зробили.

Ми закупляли і продовжуємо закупляти не тільки берці. Ми закупляємо майже все. І дуже круті ніштяки, про які не можна розповідати, в тому числі.

Забезпечена людина, яка живе в одному з самих дорогих міст на землі, сидить і витрачає свій дорогий, а в бізнесі саме так оцінюється час людини, на військову амуніцію.

Чим вище професійність людини- тим дорожча година його роботи.

Але він жодного разу не відмовив ні в одній закупівлі.

Паралельно він і сам дістає кошти, дуже часто з власної кишені. І так, зараз ми з ним вже починаємо закупляти все на зиму. Тому що зараз дешевше, та й логістика морем також дешевша.

Буденність? Скажете ви?

Так, буденність.

Але завдяки їй, в мене завалені приватні повідомлення подяками за військові шняги. Тому, як на мене, це також щоденний подвиг. Дякую Sergey Krasnovsky