Продовжимо наш проект. 
Робіть перепости. Країна повинна знати своїх Героїв. 

#ГероїУкраіни

В Древній Греції з нього малювали би картини. Або він міг би бути тим самим Аполлоном — довершеним молодим Богом,Це якщо вірити в реінкарнацію душ.

А чому б і ні? Аполлона шанували як божественного воїна-стрільця, який вражав злочинців несхибними стрілами. 

Наш теж є уособленням мужності, краси та гідності. І, не дивлячись на Його вік, до Нього хочеться звертатись на Ви — шанобливо. 

Він відпрацьовує наш проєкт так, ніби все життя тільки і займався подібним. А все тому, що він має своєрідний талант — вростати в справу, відчувати тих, хто поруч, розуміти сенс і смисл. 

Мені здається, що з Ним було легше всього працювати. Прийшов, зробив все без зайвих слів — і пішов далі у своїх справах. Тільки і хотілось сказати вслід: дай свою залікову книжку, поставлю тобі п'ять. 

Він не багатослівний. Стриманий. Теплі слова на свою адресу сприймає достойно. Він сам знає, що він крутий, справжній і класний. 

В Ньому наскільки багато гідності, впевненості та сили, що дивуєшся: звідки у Нього це все? З таким характером, певне, народжуються. Або такий характер гартується в складних і гострих ситуаціях. 

Він також один із наймолодших учасників проєкту. Але Його ім'я вже вписано  в підручники з історії, за якими вчитимуть свої уроки і  Його майбутні діти. 

І мені дуже хочеться, щоб дітей в Нього було багато — у нас повинні народжуватися гарні і гідні українські діти. 

Знайомтесь — Ігор Дикун, командир взводу батальйону навчально-бойового озброєння та техніки 355 навчального механізованого полку. Випускник 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З початку повномасштабної війни вступив до лав Збройних Сил України. 

22 березня молодший лейтенант Дикун 22 зі своїм підрозділом зайшов до міста Ірпінь та зайняв рубіж оборони. Протягом наступного дня ворог здійснював артобстріли та проводив розвідку боєм. 24 березня, застосувавши військову хитрість, наші військовослужбовці ввели ворога в оману, внаслідок чого окупанти відкрили вогонь по хибним позиціям наших військ та сміливо почали наступати по всій лінії оборони. Несподівано для себе російських варварів зустріли жорстко і вони відійшли, втративши частину особового складу.

За наказом командира роти, молодший лейтенант Дикун увійшов в ударну групу підрозділу із завданням знищити сили противника, який заходив у правий фланг і тил підрозділу окремої механізованої бригади імені короля Данила. 
В ході бою Ігор Дикун особисто знищив 2 бойові машини противника та понад десяток живої сили рашистів, в тому числі двох кулеметників. Під час виконання бойового завдання був поранений, але, пересилюючи біль, продовжив керував вогнем. Завдяки мужності й грамотним діям молодшого лейтенанта Ігоря Дикуна ворог був знищений. 

Указом президента 
України № 179 від 25.03.2022 Ігору  Дикуну було присвоєно звання Героя України.