Криптовалютний ринок має тенденцію до значного зниження з минулого року як через макроекономічні чинники, так і через проблеми з неплатоспроможністю, з якими стикаються великі крипто-гравці, такі як Three Arrows Capital та алгоритмічний стейблкоїн TerraUSD (UST). Багато трейдерів пішли з ринку; Тим часом ті, хто вирішив залишитися, обмірковують найкращі способи зниження транзакційних витрат, щоб максимізувати прибуток.

Добросовісні трейдери взяли б за звичку порівнювати та оцінювати комісію за транзакції, яку стягують кілька платформ, перед торгівлею. Незалежно від рівня інвестора або терміну погашення, слід брати до уваги комісію за транзакцію — ставки комісії за транзакцію, що здаються незначними, можуть сильно вплинути на прибуток, особливо коли йдеться про великі угоди.

Хоча різні криптовалютні біржі впровадили програми членства з різними ставками комісійних за транзакції для різних рівнів інвесторів, визначити яка програма пропонує найбільш пільгові ставки може виявитися непростим завданням.

Наприклад, деякі програми можуть пропонувати привабливіші ставки для роздрібних інвесторів, а інші — вигідніші ставки для великих трейдерів. Непомітні умови, включені до певних програм членства, також можуть виявитися невигідними для трейдерів.

Huobi Global нещодавно запустила свою нову програму членства Prime, спрямовану розширення можливостей отримання доходу користувачами за одночасного зниження їх торгових транзакційних витрат. Нова програма Prime відкрита як для роздрібних трейдерів, так і професійних інвесторів.

Щоб уникнути курсових пасток, які сьогодні з'являються на багатьох платформах, погляньмо на курси, що пропонуються програмою Prime, і вивчимо, якою мірою вони можуть допомогти трейдерам скоротити витрати.

Для того, щоб користувачі могли стати учасниками Huobi Prime не потрібні великі обсяги торгів. Щоб пройти кваліфікацію, користувачі повинні відповідати будь-якому з наступних критеріїв:

1.    30-денний обсяг торгів спотової торгівлі на Huobi Global досягає 10 000 доларів США;

2.    30-денний обсяг торгів деривативами на Huobi Global досягає 100 000 доларів США;

3.    Мати активи на Huobi Global на суму щонайменше 2000 доларів США.

Ці скромні обсяги торгів, перераховані вище, контрастують з вимогами для набуття статусу VIP на інших платформах, таких як Binance або Kucoin, де користувачі повинні досягти обсягу торгів не менше 1 мільйона BUSD або 50 BTC для спотової торгівлі або 15 мільйонів. USDT або 100 BTC для торгівлі деривативами

Скільки торгових комісій можуть заощадити користувачі, торгуючи Huobi Global замість Binance ? Давайте спочатку візьмемо як приклад спотову торгівлю роздрібного інвестора Сари.

Припустимо, що Сара продала понад 3 мільйони доларів за останні 30 днів. Потім вона претендуватиме на членство рівня Prime 4 у Huobi Global або VIP — рівень 1 рівня в Binance. Ставки комісійних, які можуть стягуватися з неї на кожній платформі:

Huobi Global:

  • Maker 0.08%

  • Taker 0.09%

Binance:

  • Maker 0.09%

  • Taker 0.1%

Якщо Сара торгує активами на суму 1 мільйон доларів США (70% з ордерами виробника; 30% з ордерами тейкера), комісія за транзакцію, яку вона заплатить, становитиме:

Huobi Global:

  • 700 000 доларів США * 0,08% + 300 000 доларів США * 0,09% = 830 доларів США

Binance:

  • 700 000 доларів США * 0,09% + 300 000 доларів США * 0,1% = 930 доларів США

У цьому прикладі Сара заощадить 100 доларів США, обравши торгівлю з Huobi Global замість Binance.

Порівнюючи найнижчі комісії за транзакції, які пропонуються на Huobi Global і Binance стає очевидним, що обсяг спотової торгівлі всього в 1,8 мільярда доларів США потрібний для отримання комісії мейкера в розмірі 0,0111% і комісії тейкера в розмірі 0,0192% на Huobi. Global. Однак, щоб отримати найнижчу комісію мейкера у розмірі 0,015% та комісію тейкера у розмірі 0,03% на Binance, користувачі повинні торгувати на 5 мільярдів доларів США за останні 30 днів, що значно перевищує встановлену вимогу 1,8 мільярда доларів США.

На додаток до пропонованих пільгових комісій за транзакції (всього 0,0126% для спотової торгівлі) учасники Huobi Prime також можуть отримувати знижки до 0,01% загальної суми транзакції для торгівлі деривативами.

На відміну від інших платформ, які поділяють рівні членства, можна отримати для спотової торгівлі та торгівлі деривативами, програма членства Huobi Prime дозволяє трейдерам користуватися перевагами, пропонованими тим самим рівнем членства для обох типів торгівлі. Користувач, який набуває рівня учасника Prime 3, досягнувши необхідного обсягу спотової торгівлі, також користуватиметься комісійними ставками для Prime 3, якщо він торгує деривативами. Це інноваційний крок Huobi Global в індустрії цифрових активів, який розв'язує проблеми, пов'язані з розрізненими пільговими членськими ставками, які пропонуються для спотової торгівлі та торгівлі деривативами.

Які ще переваги пропонує Huobi Global ?

  • Прайм + 1 канал покращення

Для тих, хто є досвідченим користувачем, Huobi Global запустила канал " Prime + 1 Immediate Upgrade ", щоб користувачі могли полегшити підвищення свого статусу членства. Користувачам потрібно лише надати підтвердження свого права на отримання вищих рівнів Prime.

  • Додаткова знижка для власників HT

Поточні тримачі токенів Huobi (HT) отримають додаткові привілеї після того, як стануть учасниками Prime. У разі нової програми вартість активів HT розраховується у доларах США з додаванням 1,5-кратного множника, тому власникам HT буде легше претендувати на вищі рівні членства.

Крім того, власники токенів HT отримають додаткову знижку 12% від ставки комісії, запропонованої для їхнього рівня Prime, якщо оплачуватимуть комісію за транзакції за допомогою HT.

Діяльність, що приносить дохід

Члени Prime отримують пріоритетний доступ до заходів, що приносять прибуток Huobi Global, таким як підвищені шанси на отримання квитків та подвійні винагороди за участю у CandyDrop, PrimeList чи інших кампаніях.

Додаткові переваги

Крім знижок на комісію за торгівлю, платформа надає додаткові переваги учасникам Prime 1 і вище, а учасники Prime 6 і вище будуть користуватися індивідуальними послугами.

Учасники рівня Prime від рівня Prime 1 та вище отримають додаткові можливості та більш персоналізовані послуги, такі як ексклюзивні продукти для управління активами, пільгові відсоткові ставки за депозитними продуктами, а також подарунки на дні народження та річниці.

Учасники з рівнями вище Prime 9 матимуть доступ до спеціальних переваг та послуг, таких як збільшені денні ліміти на зняття коштів, послуги з управління цифровими активами, інвестиційні консультанти, звіти про активи та галузеві дослідження для підтримки їхніх торгових та інвестиційних рішень.

Плата за транзакції має значення, крім інших пільг, запропонованим різними програмами членства. Вибирайте з розумом, щоб максимізувати свою подорож криптоторгівлею вже сьогодні!