Захід, що відбувся 27 вересня, незадовго до офіційного старту Token 2049, включав виступи вищого керівництва Huobi, а також розіграш квитка на Чемпіонат світу 2022

Понад 700 гостей Huobi Global були запрошені на вечірку, присвячену не лише напоям, нетворкінгу та ідеям від топ-менеджерів Huobi. Це був вечір перед відкриттям TOKEN2049 — Huobi with Friends: A Fresh Vision for 2022 and Beyond (Huobi з друзями: свіже бачення на 2022 рік і надалі). Захід, що відбувся 27 вересня, незадовго до офіційного старту Token 2049, включав виступи вищого керівництва Huobi, а також розіграш, під час якого щасливчик виграв довгоочікуваний квиток на чемпіонат світу 2022 року в Катарі.

Співзасновник Huobi Ду Цзюнь і генеральний директор Рой Чжу іноді з'являлися на заході. З поміж багатьох інших спікерів, також брали участь голова лістингу токенів Едвард Чен, старший аналітик-дослідник Еванс Хуанфу, директор з глобального фіатного розширення Сіці Чжу та регіональний директор з продажу Бін Ху.

Генеральний директор Huobi Global Рой Чжу (ліворуч) та співзасновник Ду Цзюнь (праворуч)

Ду Джун почав свій виступ з опису захопливого потенціалу, який Сінгапур з його далекоглядною політикою та регуляторами може запропонувати світовій індустрії криптовалют. Звертаючись до гостей у переповненому залі, він поділився тим, як нинішня ситуація нагадала йому про час, коли він був співзасновником Huobi майже десять років тому.

З того часу галузь сильно розвинулася і змінилася, і сьогоднішні аналітики та спостерігачі зосередили свою увагу на появі інституційних інвесторів та переході від Web2 до Web3. Ду поділився своєю думкою про те, що Web3 також змінить потреби бізнесу, надавши суспільству нові можливості завдяки кращій інтеграції даних та ідей.

Генеральний директор Huobi Рой Чжу докладно зупинився на можливостях, які можна знайти на сьогоднішньому ведмежому ринку, наголосивши на важливості використовувати ці можливості, оскільки ринкові тенденції змінюються і ці зміни на краще. Він також обговорив наростальний акцент Huobi на Web3 і те, як біржа може виступати як безпечний портал для звичайних користувачів, що переходять з Web2 на Web3.

Багато друзів та партнерів зібралися на вечірці Huobi Global перед відкриттям Token 2049.

Посилаючись на приклади проєктів Web3, реалізованих інвестиційними та інкубаційними підрозділами Huobi, таких як інноваційні блокчейни Layer1, NFT та соціальні токени, Чжу сказав, що біржа може спробувати впровадити ще більше функцій, які пов'язують активи Web3 та програми разом, створюючи максимальну взаємодію з Web3.

Завдяки зірковому складу спікерів і безлічі тем, які торкнулися цього вечора, присутні, безсумнівно, отримали більш глибоке розуміння не тільки екосистеми блокчейну, а й впливової ролі Huobi у ній.