Вся блокчейн-індустрія говорить про майбутнє злиття Ethereum у вересні та потенційні арбітражні можливості, які воно може відкрити.

Цього разу ми розбираємо кілька ключових торгових стратегій, які користувачі можуть використати з наближенням злиття.

🔹 Довгий Ефіріум

Якщо ви вважаєте, що Ethereum росте, найпряміший спосіб торгувати злиттям — це просто провести спотову угоду і купити ETH, продавши його після злиття. Хоча ціна Ethereum зросла приблизно на 25% за останній місяць, експерти кажуть, що важко точно сказати, де вона опиниться після злиття.

Зрозуміло, однак, те, що злиття закладе основу для майбутніх оновлень, які полегшать проблеми з перевантаженням Ethereum і збільшать швидкість транзакцій, позиціонуючи його для подальшого впровадження та довгострокового підвищення ціни. Інший варіант — купити кол-опціони на Ethereum і виконати їх, коли він піде вгору, що дозволить вам отримати прибуток від різниці в ціні.

Для тих, хто думає, що ціна Ethereum просто буде рухатися в бічному напрямку протягом наступних декількох місяців, ви можете використовувати просту стратегію «короткий» стреддл «, використовуючи опціонні контракти на платформі Huobi Global. Це включає в себе продаж як опціону пут, так і опціону кол для Ethereum з однаковою ціною виконання та датою закінчення терміну дії, що дозволяє вам заробляти гроші на преміях, якщо ціна продовжує рухатися в бічному напрямку.

Однак зворотний бік полягає в тому, що якщо ціна Ethereum різко впаде або злетить, ці опціони будуть виконані. Якщо Ethereum продовжуватиме зростати в ціні, ви можете зіткнутися з необмеженим падінням.

🔹 Довгий стреддл

Це ставка на волатильність. Ви думаєте, що Ethereum або впаде, або злетить у ціні, але поки що не впевнені, в якому напрямку. Купуючи опціони колів та пут, ви отримуєте можливість отримувати вигоду з будь-якого руху ціни, і ваш ризик обмежений сумою, яку ви платите за премії опціону.

Якщо Ethereum йде вгору, ви реалізуєте опціон колл; якщо він йде вниз, ви виконуєте опціон пут. У будь-якому випадку ваш програш обмежується опційною премією іншої сторони угоди.

Спробуйте опціони Huobi. Опціони Huobi включають опціони на європейські спреди, американські опціони та сенсорні опціони, а в майбутньому вони будуть розширюватися, щоб включати більше типів продуктів та криптовалют. Ми пропонуємо опціони не тільки на Біткойн та Ефіріум, але і на Dogecoin!