За останні роки токени платформ Huobi Global, Binance та OKEx поширилися, залучаючи користувачів безліччю переваг, які вони пропонують. До них належать знижки на комісію за торгівлю, винагороди за рекомендацію, ексклюзивний доступ до нових прєктів і навіть ексклюзивні права голосу. 

У конкурентній індустрії віртуальних активів токени платформи майже сходяться з точки зору своїх переваг, щоб захопити більшу частку ринку. Знижка на комісію за торгівлю стала стандартною функцією: BNB Binance та OKB OKEx пропонують знижку до 25% і 40% відповідно. FTX є однією з бірж, які пропонують вищу комісію за рефералів за свої токени платформи, тоді як власники BNB і OKB можуть користуватися пріоритетним доступом до нових проєктів. 

Зіткнувшись із великою кількістю пропозицій із такою кількістю функцій, користувачам можна вибачити те, що їм важко оцінити та вибрати правильний маркер платформи. Ця стаття пояснює, чому токен Huobi Global (HT) є гідним суперником, висвітлюючи ключові переваги, які він пропонує. 

 

По-перше, HT — це токен ERC-20, який працює в блокчейні Ethereum. У той час як HT розблоковує більшість переваг на платформі Huobi, токен можна торгувати на інших біржах, а також надсилати на інші апаратні гаманці. Вартість HT тісно корелює з популярністю платформи Huobi Global, що означає, що її власники можуть брати участь у зростанні біржі. Варто зазначити, що як одна з найвідоміших бірж віртуальних активів, заснована у 2013 році, Huobi Global постійно входить до TOP-10 за обсягом торгів. 

  1. Механізм дефляції

За задумом токени Huobi щомісяця вилучаються з обігу за допомогою механізму, відомого як спалювання, який відбувається, коли Huobi Global викуповує та знищує токен. Це допомагає підтримувати ціну токена на ринку та може з часом збільшити його вартість. Іншим очікуваним результатом цих опіків є збереження інфляції на низькому рівні. Спалювання токенів є одним із ключових механізмів, на який звертають увагу інвестори, щоб визначити, чи має проєкт здатність протистояти інфляції. Оскільки пропозиція токенів на ринку постійно зменшується, це означає, що власники токенів можуть отримувати кращі прибутки.  

Huobi Global щомісяця спрямовує 20% своїх доходів на викуп і знищення HT. Якщо говорити точніше, то 15% йде на спалювання HT з обігового запасу, а решта 5% витрачається на спалювання винагород команди HT. У вересні 2022 року Huobi Global спалила 411 000 HT на суму приблизно 1863 мільйонів доларів США. 

  1. Бонуси платформи обміну 

Щоб запропонувати власникам HT більш стабільні та вищі доходи, Huobi Earn збільшив APY свого продукту гнучкого депозиту HT більш ніж у 12 разів, з 0,2% до 2,5%. Крім того, Huobi Earn додав продукт із фіксованим депозитом для HT. APY для 30-денного депозиту HT зараз становить 4,5%, що набагато вище, ніж в інших токенів платформи, таких як BNB і OKB.

Власники HT також можуть поставити свої HT у програму лістингу токенів Huobi, таку як PrimePool і Primelist, щоб взяти участь в екосистемах деяких із найперспективніших проєктів. Все, що потрібно зробити користувачам, це утримувати або блокувати свої токени протягом певного часу, після чого вони отримують винагороду за безплатне розсилання нового токена. Винагороди розподіляються на основі розподілу токенів користувачів і ставки часу. Ці нові розподіли проєктів можуть підвищити цінність і дозволити будь-якому користувачеві розширити свої джерела доходу. 

Власники HT отримають вищий рівень членства в Huobi Prime, оскільки їхні активи HT матимуть право на 1,5-кратний множник для цілей кваліфікації рівня членства. Учасники, які використовують HT для оплати комісії за транзакції, можуть отримати додаткову знижку в 12%, що може знизити комісію до 0,0111% для спотової торгівлі. Вони також можуть отримати знижки до 0,01% від загальної суми транзакції для торгівлі деривативами.

Нарешті, HT також відкриває пріоритетний доступ до заходів, організованих Huobi Global, таких як День біткойн-піци, який відзначає першу у світі фізичну транзакцію біткойн. На цьогорічному заході, який відбувся 19-29 травня, власники HT насолоджувалися ексклюзивними винагородами на цій події та шансом виграти з призового фонду в 50 біткойнів і нагород NFT. 

Додаткова підтримка HT

Після нещодавнього придбання Huobi Global компанією About Capital перспективи HT ніколи не виглядали такими райдужними після того, як Джастін Сан, щойно призначений до глобальної консультативної ради Huobi, висловив свою підтримку зміцненню HT у галузі віртуальних активів. Він також є засновником Tron і Надзвичайним і Повноважним Послом, Постійним представником Гренади при СОТ. 

В інтерв'ю Bloomberg Television 13 жовтня HE Sun сказав, що він володіє «десятками мільйонів» HT як «один із найбільших власників» у світі, додавши, що він спробує збільшити токен. Наступного дня HE Sun написав у Twitter, що висхідний HT додасть більше вітру Huobi Global та екосистемі TRON. Не дивно, що HT зріс на 70% за 30-денний період до 18 жовтня, оскільки глобальна блокчейн-спільнота перетравлювала цю новину. 

Через тиждень після свого інтерв'ю Bloomberg Television, HE Sun продовжив ще одну пропозицію для HT, коли він сказав у Twitter, що він вважає, що HT недооцінений і, таким чином, представляє надійну інвестиційну можливість. Він пояснив, що це тому, що хоча HT і BNB мають схожі правила випуску та обігу, HT коштує лише незначну частину того, що зараз отримує BNB, попри велику базу користувачів Huobi Global, великі обсяги торгів і сильну капіталізацію. 

Враховуючи, що новий розділ Huobi Global ще тільки на початку, користувачі можуть очікувати більшого простору для розвитку HT разом із більшим потенціалом зростання від додаткового фокусування на бізнесі. Схоже, що токен стане однією з найбільш популярних розробок Huobi Global після придбання, оскільки наступний етап його зростання починається під новим керівництвом.