Huobi Global запускає торговий конкурс на два мільйони доларів, щоб відсвяткувати злиття Ethereum

Компанія Huobi Global оголосила про запуск Торгового конкурсу Huobi. Цей конкурс із головним призовим фондом у розмірі двох мільйонів USDT призначений для того, щоб відсвяткувати майбутнє злиття Ethereum та спонукати криптовалютних трейдерів взяти участь у нещодавно запущеній програмі членства Huobi Prime, яка надає багаторівневі переваги трейдерам різних рівнів.

Довгоочікуваний конкурс зіштовхуватиме трейдерів один з одним протягом 10 днів з 5 по 15 вересня 2022 року. Протягом кожного з цих десяти днів Huobi відстежуватиме обсяги торгів учасників та ранжуватиме найкращих трейдерів у загальнодоступній таблиці лідерів. Ті, хто досить талановитий, щоб потрапити до таблиці лідерів, розділять головний призовий фонд у розмірі двох мільйонів USDT, а найкращі трейдери виграють до 50 000 USDT у вигляді окремих призів. Учасники будуть згруповані в один з трьох потоків: трейдер-початківець, талановитий трейдер і майстер-трейдер залежно від їх рівня членства Prime. Протягом усього конкурсу класифікація трейдерів може змінюватись в залежності від їх торгових обсягів.

Конкурс також покликаний зробити торгівлю криптовалютою цікавішою та інтерактивнішою. Наші призи Удачі відкриті для всіх учасників, які відповідають вимогам до обсягу торгів для потоку «Трейдер-початківець»; учасники також мають право виграти частину призового фонду у розмірі 10,000 USDT.

Крім того, цей конкурс буде присвячений майбутньому злиттю основної мережі Ethereum з мережею Proof-of-Stake Beacon Chain. Це закладе основу для оновлень, які можуть розв'язувати проблеми масштабування Ethereum та збільшити швидкість транзакцій, відкриваючи нові можливості для блокчейну рівня 1 та галузі в цілому. На додаток, якщо трейдери торгуватимуть Ethereum та іншими вказаними токенами під час конкурсу, суму їхніх операцій буде помножено на невідому змінну, що збільшить їх обсяги та підвищить шанси на виграш призів.

Цей конкурс проводиться після того, як Huobi Global запустила свою нову інклюзивну програму членства Prime, яка надає активним користувачам знижену торгову комісію та інші переваги. Трейдери, які мають середній обсяг 10,000 USDT у 30-денних обсягах спотової торгівлі, мають право на найнижчий рівень; ті, у кого обсяг торгівлі деривативами складає 100,000 USDT або активи на суму не менше ніж 2,000 USDT, також мають право на участь. Програма відрізняється від програм конкурентів тим, що знижує поріг для нових учасників, а також відкриває доступ як для спотових трейдерів, так і для трейдерів деривативами.

Щоб дізнатися більше про Торговий конкурс, натисніть тут.

Щоб дізнатися більше про Програму членства Prime, натисніть сюди.

Про Huobi Global

Huobi Global, заснована в 2013 році, є однією з провідних світових бірж криптовалют з десятками мільйонів користувачів на п'яти континентах і в 160 різних країнах та регіонах. Ми прагнемо розширювати фінансову свободу та створювати нове глобальне багатство, багато років займаючи провідні позиції в індустрії криптовалют у сфері спотових операцій, деривативів та біткоін-транзакцій. Наша інфраструктура, операції та пропозиції ґрунтуються на процесах та стандартах, які ставлять на чільне місце безпеку користувачів та відповідність галузевим вимогам, а також потужну глобальну підтримку клієнтів, що спирається на місцевий досвід. Huobi пропонує унікальне торгове середовище, яке дійсно орієнтоване на клієнта, безпечне та стійке для всіх користувачів, що забезпечує їх довгостроковий успіх www.huobi.com