Huobi, одна з провідних світових бірж віртуальних активів, стала головним спонсором Solana Foundation Games Day, події, яка залучить найбільших інвесторів, розробників і партнерів у спільноті Solana.

 

Подія відбулася 4 листопада в Лісабоні (Португалія) та включала в себе цілий день заходів, зосереджених на «Навчайтеся, спілкуйтеся та грайте», детальні обговорення та оголошення про майбутнє ігор web3, спілкування з деякими з найкращих у світі засновників і розробників ігор web3, а також демонстрації в реальному часі та демонстрації найкращих ігор, створених на Solana.

Учасники також могли розраховувати на 33 ігрові демонстраційні стенди з такими іграми, як Aurory Project, Crypto Fantasy Town і Mini Nations, відкриту ігрову зону з 16 ігровими ноутбуками та міні-сцену для кіберспорту.

День ігор пройшов безпосередньо перед Breakpoint 2022 , який триває упродовж 4-7 листопада. Breakpoint — це масштабне зібрання, організоване Фондом Solana для лідерів галузі, будівельників і інноваторів з усього світу, яке включає чотири дні семінарів, панелей і доповідей від одних із найбільших розумників екосистеми Solana.

Джастін Сан, глобальний член консультативної ради Huobi та Надзвичайний і Повноважний Посол, Постійний представник Гренади при СОТ, сказав:

«Ми раді бути головним спонсором Solana Foundation Games Day, який є однією з найбільш очікуваних подій у календарі спільноти Solana. Huobi Global з радістю співпрацює з Solana Foundation та їхніми конструкторами та розробниками ігор. Ми з нетерпінням чекаємо нових можливостей для співпраці з Solana та її партнерами».

Едвард Чен, голова Центру стратегії активів Huobi, додав:

«Ми успішно розмістили багато токенів, створених на блокчейні Solana, і завжди шукаємо якісні проекти, які захоплюють спільноту, і хочемо, щоб вони були розміщені на провідній платформі, такій як Huobi. Участь у такому престижному заході, як Solana Foundation Games Day, дає нам гарну можливість визначити такі перспективні проекти. Ми з нетерпінням чекаємо на більш тісну співпрацю з Фондом Солана та його партнерами по екосистемі».

Наразі на Huobi Global представлено кілька токенів Solana, зокрема SOL, FTT, SRM, MPLX.

«Я вдячний Huobi за підтримку в тому, щоб зробити День ігор Solana Foundation можливим», — сказав Джонні Лі, генеральний менеджер Games for Solana Foundation. «Такі біржі, як Huobi, є ключовими для впровадження та кінцевого успіху блокчейн-ігор, і їх відданість екосистемі Solana заслуговує похвали».

Про Huobi

Huobi Global, заснована в 2013 році, є однією з найбільших бірж віртуальних активів у світі. Huobi Global обслуговує мільйони користувачів на міжнародних ринках. З моменту заснування Huobi Global надає першокласні послуги з інвестування віртуальних активів. Надійна інфраструктура Huobi Global, інноваційні продукти та потужний капітал забезпечують справді орієнтоване на клієнта та безпечне торгове середовище, щоб допомогти нашим міжнародним користувачам досягти своїх інвестиційних цілей. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт Huobi: www.huobi.com

Контактні дані

 

PR-команда Huobi

[email protected]

+380680011300 (представник прес-офісу в Україні)

Веб-сайт компанії

 

https://www.huobi.com/