У 90-ті роки у Сполучених Штатах різко зросла популярність телевізійних шоу про покупки будинку на каналі QVC. Щоб донести до покупців досвід покупок, професійні телеведучі продавали товари, у тому числі всі, від косметики до одягу та пилососів, а глядачі могли зателефонувати за номером на екрані телевізора, щоб зробити замовлення.

Перенесемося в середину 2010-х років, коли на іншому кінці світу, в Китаї, покупки вдома знову з'явилися в електронній комерції у прямому ефірі. Аналогічно професійні ведучі на Taobao, торговому майданчику електронної комерції, представляли такі предмети, як косметика, одяг та побутова техніка, а глядачі могли робити покупки за допомогою кількох простих натискань у своєму додатку Alipay. До 2018 року кількість глядачів прямих трансляцій у Китаї зросла до понад 500 мільйонів, а Taobao заробила понад 15 мільярдів доларів США на транзакціях прямих трансляцій цього року.

Тепер виникає нова хвиля прямих трансляцій — не для продажу товарів електронної комерції, а для просування нових криптовалют.

Представляємо Huobi Live

У березні 2022 року ми запустили Huobi Live, платформу для прямих трансляцій у додатку Huobi Global.

Шоу Huobi Live за участю безлічі різних впливових осіб та експертів у галузі криптовалюти, які обговорюють останні тенденції галузі та ринку, також транслюються через YouTube та Facebook Live і глядачі зможуть переглядати записи навіть після закінчення прямої трансляції.

Живе шоу Huobi

Ми вважаємо, що прямі трансляції можуть зробити революцію в інвестуванні. У звичайному контент-маркетингу контент використовується для створення довірчих відносин із кінцевим покупцем та його навчання. Ми вважаємо, що пряма трансляція — це вдосконалена форма цього процесу, яка може допомогти інформувати глядачів про інвестиційні продукти, які вони купують.

Це важливо тому, що криптовалюти все ще є новим класом активів. Як правило, перш ніж приймати інвестиційні рішення, люди проводять дослідження, чи то читання звітів, перегляд фінансових документів чи аналіз фінансових даних. Але в криптоіндустрії не так багато фінансових показників для оцінки, інвестори ставлять на карту багато грошей і все ще існує багато ризиків для безпеки. В результаті недавнього злому Солани тисячі гаманців були спустошені, що посилило уявлення про те, що інвестування в криптовалюту, як і раніше, небезпечне.

Ось чому важлива освіта. У недавньому опитуванні, проведеному Huobi , 52% з 3144 респондентів повідомили, що вони не почуваються достатньо обізнаними про криптовалюти, щоб інвестувати в них. Щоб заспокоїти інвесторів, потрібна додаткова освіта, і саме тут може допомогти пряма трансляція.

З Huobi Live ми вже спостерігаємо перспективне зростання. У другому кварталі 2022 року 18,9% користувачів Huobi Global та 12,1% активних торгових користувачів дивилися трансляції Huobi Live, при цьому деякі шоу збирали понад 30 000 переглядів за серію. Ми приймали у себе Джастіна Сана, засновника Tron, BitTorrent і нині є послом Гренади в Організації Об'єднаних Націй. Ми також приймали засновників мережевого постачальника ліквідності DODO, блокчейну з відкритим вихідним кодом Eosio і Polkadot.

Наші шоу Huobi Live розширилися, щоб охопити сім різних мов і кілька категорій: DeFi, GameFi, Metaverse, NFT, Crypto, аналіз K -лінії, деривативи та багато іншого. Наші власні програми World on the Chain і Huobi X — Change , що містять докладні інтерв'ю з провідними гравцями галузі, виявилися особливо популярними. Ще одна нова захоплива програма Crypto Frontline, організована динамічним дуетом Кессі та Сесилією , щотижня аналізує останні тенденції ринку та галузі. Щоп'ятниці об 11:30 за всесвітнім координованим часом Huobi Talks збирає гостей.

На горизонті ще більше – 25 серпня Huobi Live об'єднається з тематичним парком метавсесвіту знаменитостей Metacity у шоу за участю технічного директора Metacity Хасана Міаха , який обговорить роль, яку метавсесвіт гратиме в індустрії блокчейнів. Metacity відомий тим, що працює з такими знаменитостями, як Авріл Лавін, Ян Сомерхолдер, Рассел Сіммонс, Олівія Палермо та іншими. Це платформа SocialFi та рай для спільної творчості, яка чекає на всіх охочих приєднатися. Як вітальний бонус Huobi Global запропонує новим користувачам до 700 доларів США та 100 000 SHIB як стимули для перегляду шоу

25 серпня Huobi X — Change представить технічного директора Metacity Хасана Міа .

Щоб дивитися шоу Huobi Live , завантажте програму Huobi Global для Android або iOS або налаштуйтеся на наші офіційні канали YouTube та Facebook Live .

Huobi Live також набирає крипто-впливових осіб для проведення шоу на своїй платформі для прямих трансляцій, пропонуючи до 60% комісій за торгівлю користувачами провідним впливовим особам. Якщо ви зацікавлені у проведенні шоу на Huobi Live, ви можете подати заявку тут .