Пусан, Південна Корея — 14 вересня 2022 — Сьогодні Huobi Global і Huobi Korea оголосили про підписання меморандуму про домовленість (MoU) з урядом столичного міста Пусан. Відповідно до угоди, Huobi Global та Huobi Korea тісно співпрацюватимуть з містом для розвитку блокчейн-індустрії, підтримуючи його бачення стати глобальним центром цифрових активів. Партнерство передбачає надання науково-дослідної, технологічної та фінансової підтримки для біржі цифрових валют у Пусані, а також залучення талановитих фахівців у галузі блокчейну для місцевої біржі у Пусані.

Huobi працює в Південній Кореї через місцевий офіс з 2019 року, де її діяльність регулюється ліцензією, виданою Корейською комісією з фінансових послуг минулого року. Це робить Huobi першою біржею цифрових активів із фізичним представництвом у Кореї, яка співпрацює з урядом міста Пусан у галузі розвитку блокчейну.

Досвід роботи Huobi у Кореї та розуміння місцевого ринку, у поєднанні з великим досвідом надання преміальних послуг користувачам у регіоні, дадуть їй явну перевагу у допомозі Пусану у створенні надійної екосистеми блокчейну. У процесі розвитку власного блокчейн-бізнесу компанія налагодила міцні відносини з великими місцевими групами, які мають тісні зв'язки з корейською блокчейн-індустрією. Huobi Korea також вивчає можливості створення інноваційних бізнес-підприємств з іншими компаніями в Кореї, дотримуючись підходу, який наголошує на взаємній вигоді.

З моменту свого створення компанія Huobi, яка стала новатором та лідером у галузі застосування технології блокчейн, протягом тривалого часу займається створенням інфраструктури блокчейну. Компанія інвестувала у кілька відомих блокчейн-проєктів та готова активно співпрацювати з високопотенційними проєктними групами для розв'язання ключових проблем цифрової економіки. Як універсальна платформа, що пропонує блокчейн-додатки та послуги, орієнтовані на різні галузі, Huobi фокусується на стимулюванні розвитку блокчейн-індустрії, використовуючи спільний досвід Дослідницького інституту Huobi та Академії Huobi для надання професійних послуг протягом усього життєвого циклу блоків.

Генеральний директор Huobi Korea Джуньонг Чой сказав: «Ми раді співпрацювати з містом Пусан, щоб перетворити його на глобальний центр цифрових активів. Ми вважаємо, що Пусан має сильні якості для стимулювання інновацій і зростання, і поділяємо їхню віру в те, що технології блокчейн можуть трансформувати та принести користь традиційним галузям. Ми з нетерпінням чекаємо можливості використовувати наші знання та досвід для розширення впровадження блокчейну у місті та у всьому регіоні».

Хон Джун Пак, мер Пусана, сказав: «Місто Пусан із задоволенням співпрацює з Huobi, щоб сприяти розвитку нашої екосистеми блокчейну. Як зона, вільна від регулювання блокчейну, Пусан пропонує сприятливе середовище для розробки новітніх цифрових фінансових технологій, що приваблює багато блокчейн-компаній з усього світу. Я сподіваюся, що Huobi поширить інформацію про потужне середовище Пусана та підтримку цифрових фінансів, щоб ми могли залучити більше талантів у сфері блокчейнів у наше місто».

Щоб підкріпити свої зобов'язання, Huobi Korea також виступить головним спонсором Тижня блокчейну в Пусані 2022, який розпочнеться 27 жовтня. Huobi Korea запрошує потенційних партнерів зв'язатися на своєму інформаційному порталі. Зацікавлені співінвестори також можуть зв'язатися з [email protected], а учасники проєкту, зацікавлені у лістингу своїх токенів, можуть звернутися за додатковою інформацією на адресу [email protected].

 

Про Huobi Korea

Заснована у 2018 році, Huobi Korea є частиною Huobi Group, однією з провідних світових блокчейн-компаній. Huobi Korea націлена на надання надійних та безпечних послуг як біржа, з планами розвитку більш комплексної екосистеми блокчейну, включаючи дослідницький інститут блокчейну, бізнес-порталів та фінансових послуг. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.hb.co.kr.

Про Huobi Global

Заснована у 2013 році, Huobi Global є однією з провідних криптовалютних бірж у світі, що налічує десятки мільйонів користувачів на п'яти континентах та у 160 різних країнах та регіонах. Ми присвятили себе розширенню фінансової свободи та створенню нового глобального добробуту, вже багато років лідируючи у криптовалютній індустрії в галузі спотових, деривативних та біткоїн-транзакцій. Наша інфраструктура, операції та пропозиції побудовані на процесах та стандартах, які ставлять у пріоритет безпеку користувачів та дотримання галузевих норм, спираючись на потужну глобальну підтримку клієнтів, підкріплену місцевим досвідом. Ми пропонуємо унікальну торгову платформу, яка справді орієнтована на клієнта, безпечна та стабільна для всіх користувачів, забезпечуючи їх довгостроковий успіх. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.huobi.com.