Public 

 

Huobi Group отримала схвалення Комісії з фінансових послуг («FSC") Британських Віргінських островів («BVI") на управління ліцензованою віртуальною біржею активів під управлінням своєї дочірньої компанії Brtuomi Worldwide Limited (BWL).

Після того, як всі умови будуть виконані, BWL стане першим оператором платформи для торгівлі цифровими активами на Британських Віргінських островах, який має ліцензію на управління для торгівлі віртуальними активами інституційного рівня як професійних, так і роздрібних інвесторів. Це включатиме ліцензовані фінансові установи з усього світу. Торгові послуги, які будуть пропонуватися в рамках BWL, містимуть спот (криптовалюти, такі як Bitcoin та Ethereum), деривативи (такі як Безстрокові та Календарні ф'ючерси), а також інші інноваційні продукти.

Фінансовий директор Huobi Group Лілі Чжан сказала: "Це знакове схвалення робить Huobi першою ліцензованою біржею цифрових активів для похідних продуктів інституційного рівня на Британських Віргінських островах. Це свідчення нашого досвіду, професійних знань та послужного списку у світовій криптовалютній індустрії.

Ми бачимо величезні ринкові можливості у деривативах на криптовалюту: на безстрокові ф'ючерси припадає близько половини світових обсягів торгівлі криптовалютою у 2021 році. У зв'язку з зростаючим значенням відповідності у галузі ми прагнутимемо відповідати всім нормативним вимогам у міру розширення. У майбутньому ми тісно співпрацюватимемо з регулюючими органами Британських Віргінських островів, щоб розробити набір ліцензованих торговельних продуктів та послуг та сприяти зростанню криптовалютної індустрії на території", — підсумувала фінансовий директор Чжан.

З того часу, як у 2019 році FATF опублікувала Публічну заяву про віртуальні активи та пов'язані з ними провайдери, світові політики прискорили ухвалення законів та правил, пов'язаних з криптовалютою. Останнє схвалення регулятивних органів Британських Віргінських островів є прогресом, досягнутим цьому фронті, і свідчить про їх всебічну підтримку постачальників послуг віртуальних активів загалом.

Huobi Group прагне цілісності, інновацій та співробітництва у криптоіндустрії та створила регульовані організації в таких країнах та регіонах, як Японія та Гібралтар. Huobi Group прагне обслуговувати установи та професійних інвесторів, які шукають регульованих партнерів та доступ до віртуальних активів у глобальному масштабі.

 

Про Huobi Group

Заснована у 2013 році, Huobi Group є одним із провідних світових постачальників послуг цифрових активів із десятками мільйонів користувачів на п'яти континентах у 160 країнах та регіонах. Ми прагнемо розширювати фінансову свободу та створювати нове глобальне багатство, багато років займаючи лідируючі позиції в індустрії криптовалют у сфері спотових операцій, деривативів та біткоін-транзакцій. Наша інфраструктура, операції та пропозиції засновані на процесах і стандартах, які ставлять на чільне місце безпеку користувачів та відповідність галузевим вимогам, а також потужну глобальну підтримку клієнтів, що спирається на місцевий досвід. Ми пропонуємо унікальне торгове середовище, яке дійсно орієнтоване на клієнта, безпечне та стійке для всіх користувачів, що забезпечує їх довгостроковий успіх. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.huobi.com

 

Про Brtuomi Worldwide Limited та регулятивний Sandbox Британських Віргінських островів

У вересні 2022 року Brtuomi Worldwide Limited була схвалена Комісією з фінансових послуг та отримала ліцензію на інвестиційний бізнес для роботи як оператора платформи для торгівлі цифровими активами на Британських Віргінських островах. 16 квітня 2021 року FSC схвалила BWL для участі у регуляторній пісочниці Британських Віргінських островів та внесла її до Реєстру учасників Sandbox FSC Британських Віргінських островів.