Як відомо більшості власників криптовалют, володіння цифровими активами пов'язане з супутніми ризиками — чи то втрата капіталу, чи втрата активів внаслідок зловмисних атак, таких як крадіжка, злом чи шахрайство.

Однак останні місяці середовище криптовалютних ризиків посилилося: Chainalysis повідомляє, що за перші сім місяців 2022 року було вкрадено криптовалют на 1,9 мільярда доларів. Це на 60% більше ніж за аналогічний період минулого року. Великі інциденти у сфері безпеки включають злом мережі Ronin компанії Axie Infinity вартістю 625 мільйонів доларів у березні та нещодавній злом токен-мосту Nomad вартістю 190 мільйонів доларів.

І користувачам потрібно турбуватися не тільки про атаки хакерів: тепер вони ризикують побачити, як їх активи стерті з криптоплатформ, що зіткнулися з проблемами ліквідності чи неплатоспроможності, або внаслідок криз, пов'язаних з такими токенами, як TerraUSD та HUSD .

Як користувачі криптовалюти можуть краще захистити свої активи на цьому невизначеному і нестабільному ринку?

По-перше, оскільки кіберзлочинці постійно крадуть цифрові активи, важливо знайти біржу, в основі якої лежить безпека. Оскільки одиничний інцидент з безпекою може поставити під загрозу важко зароблену за ці роки довіру, цінності Huobi Global тісно пов'язані з його метою – завоювати довіру користувачів у довгостроковій перспективі.

Захист активів користувача від атак

Завдяки всім цим заходам Huobi Global не зафіксувала жодного серйозного інциденту в галузі безпеки, який призвів би до втрати активів користувача з моменту її створення в 2013 році — зірковий послужний список, який не має собі рівних у галузі.

Захист користувачів у разі кризи токенів

Користувачі все частіше стикаються з різними ризиками, коли емітенти популярних токенів , таких як TerraUSD і HUSD , стикаються з проблемами ліквідності, що призводить до падіння їх вартості. У таких ситуаціях стратегія Huobi Global завжди полягала в тому, щоб своєчасно та належним чином оцінювати ситуацію з урахуванням інтересів користувачів, оперативно інформувати користувачів про ризики та керувати своєю платформою, орієнтованою на користувача.

Під час недавнього скасування прив'язки HUSD Huobi Global спочатку попередила користувачів про проблеми з ліквідністю HUSD у своєму офіційному обліковому записі в Twitter, тоді як її команда працювала з емітентом HUSD , щоб відновити його стабільність. Тим часом біржа дозволяла користувачам вільно конвертувати HUSD в інші стейблкоіни, такі як USDT або USDC. Проблеми з ліквідністю виявилися недовгими, оскільки ціна HUSD почала відновлюватись приблизно з 22:00 того ж дня – приблизно через 12 годин після початку кризи.

У той час, як втрата прив'язки HUSD до долара неминуче порівнювалася з вражаючим крахом TerraUSD всього трьома місяцями раніше, швидке відновлення HUSD припускає, що точні та своєчасні дії Huobi Global допомогли запобігти більшій кризі.

Прихильність Huobi Global безпеки користувачів

Huobi Global постійно підвищує свій систематичний захист на кількох рівнях, щоб йти в ногу з мінливим середовищем безпеки. Наголошуючи на важливості безпеки біржі, співзасновник Huobi Ду Цзюнь каже: «Користувачі завжди повинні обирати біржу, яка працює з провідними в галузі стандартами безпеки, щоб зменшити ймовірність втрати активів».

Щоразу, коли відбувається ринкова криза, Huobi Global вірить у свою відповідальність як лідера галузі захисту інтересів користувачів. Це включає надання своєчасних оновлень та допомогу користувачам у розумінні ризиків.

Ду додає: «Ми також прагнемо підтримувати стабільність ринку, не зупиняючи введення та виведення коштів незалежно від ринкових умов – це гарантія для користувачів, яку ми підтримуємо. Хоча інвесторам на ведмежому ринку важко уникнути ризиків, наприклад, коли емітенти популярних токенів стикаються з проблемами або зазнають невдачі, вибір високоякісних проектів та платформ може принаймні допомогти обмежити непотрібні втрати.

„Huobi продовжить своєчасно і рішуче справлятися з майбутніми ринковими кризами в рамках нашого давнього прагнення убезпечити користувальницькі активи нашим найвищим пріоритетом“.