Гонконг --News Direct-- Huobi Global

Тед Чен, генеральний директор компанії About Capital Management (HK) Co., Limited («About Capital"), сьогодні вперше звернувся до співробітників Huobi Global після придбання контрольного пакета акцій Huobi Global компанією, керованою викупом. менеджер фонду 8 жовтня. Назвавши це важливою віхою для галузі, він похвалив біржу за її досягнення та послужний список, а також сформулював стратегічні ініціативи для посилення її бренду та конкурентоспроможності. Він також представив перших членів новоствореної глобальної консультативної ради, яка відіграватиме важливу роль у прийнятті стратегічних бізнес-рішень Huobi Global.

Уход Джастина Сана из Tron Foundation

Назвавши інвестицію в Huobi Global "найважливішою угодою про придбання цього року для галузі", пан Чень зазначив, що світова індустрія віртуальних активів все ще перебуває на ранній стадії розвитку, і залишається величезний простір для зростання. Будучи однією з найвідоміших бірж із лідируючою репутацією та обсягом торгів, а також мільйонами міжнародних користувачів на п'яти континентах, бізнес-перспективи Huobi Global на міжнародних ринках ніколи не були такими яскравими завдяки глобальному баченню, яке забезпечує нова структура акціонерів.

Наголошуючи на важливості нещодавно створеної глобальної консультативної ради Huobi Global, пан Чен оприлюднив список кандидатів на посаду радників, який складається з лідерів індустрії блокчейну та традиційних організацій. Використовуючи різноманітний бізнес-досвід консультантів, Huobi Global отримає вигоду від їх досвіду управління та глобального бачення для розвитку наступної глави.

До складу установчої консультативної ради входять:

  • Тед Чен, генеральний директор About Capital Management (HK) Co., Limited

  • Ду Джун, співзасновник Huobi Global

  • Ван Ян, віце-президент Гонконгського університету науки та технологій (HKUST)

  • Його Високоповажність Джастін Сан, Надзвичайний і Повноважний Посол, Постійний представник Гренади при СОТ

  • Лія Уолд, генеральний директор Valkyrie Investments (емітент BTF, одного з перших Bitcoin ETF у США)

Приєднуючись до пана Чена у виступі перед усім персоналом, Сунь сказав:

"Після завершення виходу з ринку материкового Китаю Huobi Global розпочне серію заходів із брендингу та розвитку бізнесу після придбання. Замість того, щоб випускати нові токени, ми зосередимося на підтримці токена Huobi (HT), щоб зміцнити його місце в індустрії віртуальних активів".

Пан Ду сказав, що він радий працювати разом з іншими членами консультативного комітету, оскільки вони спрямовують Huobi Global до наступного етапу зростання.

"Мій ентузіазм щодо блокчейну та його потенціалу змінити суспільство не зникав протягом 9 років, відколи я допоміг створити Huobi Global", — сказав він.

Пан Чень завершив свою промову, закликавши всіх членів Huobi підтримувати свою пристрасть і професіоналізм, щоб протистояти викликам і можливостям.

Контактні дані

 

PR-команда Huobi (Україна)

+380 68 00 113 00

Веб-сайт компанії

https://www.huobi.com/