Президент Колумбії Густаво Петро отримав у подарунок 100 000 сатоші на суму $38,3, після чого назвав криптовалюти і блокчейн багатообіцяючими технологіями для розвитку країни  https://cryptos.net.ua/ .

Подарунок політичному лідеру зробив генеральний директор компанії JAN3 Самсон Моу (Samson Mow), який пожартував, що тепер президент Густаво Петро (Gustavo Petro) офіційно став «хоклером біткоїна».

Після цього Петро заявив, що технологія блокчейну, на основі якої працюють криптовалюти, може бути багатообіцяючою для громадян Колумбії. З нагоди придбання біткоїна, Петро заявив, що він сформує цільові групи в органах державного управління та серед місцевих некомерційних організацій, які вивчатимуть економічну користь блокчейну.

Президент Колумбії визнав, що криптовалюти та блокчейн уже впровадилися на суспільному рівні, і надалі розвиватимуться.

Ця ініціатива може стати першим кроком до легалізації біткоїна в Колумбії. Інша латиноамериканська країна, Сальвадор, узаконила біткоїн як платіжний засіб ще у вересні 2021 року. Незабаром після того, як 19 листопада 2023 року Аргентина обрала новим президентом Хав'єра Мілея (Javier Milei), якого вважають прихильником біткоїна, Сальвадор і Аргентина почали обговорювати дипломатичну місію щодо біткоїна, спрямовану на досягнення економічної свободи.

Колумбія відкрита не тільки до блокчейну, а й до метавсесвітів. У лютому в країні відбулося перше двогодинне судове слухання в метавсесвіті Meta з використанням платформи Horizon Workrooms. Суд дійшов висновку, що новітні технології прискорили і спростили розгляд.