Сьогодні, 9 вересня, на одному з полігонів Миколаївської області військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти ім. контрадмірала Михайла Білинського успішно та за планом бойової підготовки розпочали чергові навчання.

В ході підготовки військовослужбовці 36-ї ОБрМП здійснили стрибки з парашутом з висоти 600 та 800 метрів зі спорядженням та зброєю. Десантувалися з вертольота Мі-8 Морської авіації Військово-Морських Сил ЗС України. Про це повідомила пресслужба підрозділу українських морпіхів на офіційній сторінці у Facebook.

Прикметно, що протягом 2 діб, до планового початку цих навчань, з боку РФ розпочалась ціла інформаційно-психологічна операція, спрямована саме проти 36-ї окремої бригади морської піхоти. Початок цієї операції зафіксували та описали волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

Росіяни доклали значних зусиль для поширення своїми каналами дезінформації, нібито заплановані навчання українських морпіхів під загрозою зриву, а значна кількість особового складу, не дивлячись на масову вакцинацію від COVІD-19, «хворіє тяжкою формою пневмонії».

Вчасний початок навчань та фотозвіт з їх проведення добре ілюструє, що російські меседжі були зухвалою дезінформацією та складовою ІПсО.

Більше фото дивіться тут