Сьогодні ЗМІ повідомили як сенсацію, що Путін підписав указ, за яким «військовослужбовці-іноземці можуть брати участь у виконанні завдань в умовах воєнного стану, а також в умовах збройних конфліктів». Фактично іноземці за допомогою Росії вже давно воюють у розв'язаних РФ війнах. І немає нічого нового у цьому указі, бо він лише намагається формалізувати дійсний стан справ. Наприклад, весною 2016 року OSINT-розвідники спільноти InformNapalm провели розслідування на основі даних, ексклюзивно наданих хактивістами групи FalconsFlame.

Тоді було опубліковано документи іноземців, які прибули на окуповану територію Донбасу з Росії, і коли закінчувалась віза, їм її заочно продовжували. Курувала це питання російська курва-терористка Кулигіна та терористична організація, яка знаходиться під дахом радника президента РФ Владислава Суркова «Союз добровольців Донбасу». Докладніше читайте у розслідуванні: «Росія відкриває візи для терору в Україні — витік паспортних даних найманців».

Також цікаво, що у випадку поранення закордонні найманці лікувалися у російських військових шпиталях, про що ми розповідали у матеріалі: «Медичні послуги для VIP-найманців Росії. Листування, документи, ідентифікація бойовиків».

Тож інфопривід про новий указ Путіна у зарубах з російськими тролями можете використовувати для закидання їх фактами, що вже давно зібрані у вказаних публікаціях. Це доказує, що президент Росії намагається лише пост-фактум умовно легалізувати дірки, що утворилися в ході російської агресії, в тому числі і у правовому полі у самій РФ.