Публікуємо для читачів сайту міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm дуже цікаву аналітичну статтю, яку підготував Максим Майоров, експерт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Стаття має багато посилань на більш ранні дослідження та OSINT-розслідування InformNapalm і збирає цілий пазл, що формує цілісну картину можливостей, які можна використовувати в інтересах України. 

...

Ці опозиційні козаки ідеалізують дореволюційне козацтво та російський білий рух, а путінський режим вони вважають чекістським та продовжувачем більшовицької традиції.

Хоча в загальній масі опозиційні «родові» козаки становлять меншість, їх голос чути. Своїми заслугами на ниві відродження козацтва вони заробили високий авторитет, переслідування з боку кремлівського режиму створює для них ореол мучеників. Серед таких можна згадати, наприклад, Всекозацький громадський центр отамана Олександра Дзиковіцького та середовище козацького мецената і просвітника Володимира Меліхова. Після 2014 року вони демонстрували  проукраїнську та прозахідну позицію.

...