7 вересня — День воєнної розвідки України. Традиційно, в цей день лунає багато вітань і побажань на адресу розвідників. Хтось бажає сил та здоров'я, хтось — професійного успіху та зростання. Все це потрібно, і все важливо для досягнення перемоги у війні проти агресора.
 
Сьогодні українських розвідників вітав з професійним святом і Зеленський. Погодьтеся, дуже символічне фото: і Україна понад усе, і меч занесений як треба, все чітко.

 
Невдачі додають досвіду, а успіхи — надихають. Можливо, за понад 7 років війни досвіду в українських розвідників вже вдосталь, тож для балансу тепер потрібні тільки успіхи. І цього року, напередодні свята, українські воєнні розвідники продемонстрували високий професіоналізм при проведенні спецоперації з порятунку та евакуації людей в Афганістані. Про цю спецоперацію дуже компліментарно писали канадські ЗМІ, які підкреслили, що українські спецпризначенці продемонстрували високий професіоналізм та відвагу, якій можуть позаздрити навіть спецпризначенці провідних країн світу. Такі новини надихають і такі успіхи втілюють надію, що українська розвідка має всі передумови для розвитку та подальших перемог.
 
Від міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm приєднуємось до всіх позитивних побажань на адресу професійних українських розвідників, які всім серцем також прагнуть перемоги для України! Вітаємо справжніх, хто був або залишається розвідником, бо колишніх розвідників, як відомо, не буває. 
 
Як кажуть, головною складовою розвідки є безперервність добування інформації, яка може впливати на події. Тож бажаємо українським розвідникам, щоб вони завжди своєчасно добували саме ті дані, які будуть якісно впливати на прийняття вірних рішень та приведуть Україну до перемоги!

P.S: Ну а президент хай завжди пам'ятає де він, де меч, а де Україна, яка понад усе!