Невідомо, чи буде це цікаво світовій спільноті, з огляду на те, як їм були цікаві події в Алеппо, та те, як вони з усіх сил намагались їх не допустити. Але світ просто повинен звернути увагу на таку собі організацію як «Російський інститут стратегічних досліджень». Організація ця створена при «МГІМО», це державний ВУЗ, що кує кадри для «МІД РФ».

Нещодавно, всі ми стали свідками резонансної по своєму характеру заяви, яку зробив член цієї організації (Російський інститут стратегічних досліджень), Михайло Александров:

«Нам треба використовувати момент, коли перемир'я буде порушено українською стороною. Як тільки вони порушать перемир'я, має розпочатися масштабний наступ військ Донбасу, підтримане нашою авіацією і далекобійними системами, тобто ракетними системами, крилатими ракетами, ракетами „Іскандер“. Фактично сирійський варіант, коли буде знищена основна військова інфраструктура України, центр зв'язку, управління, системи ППО».

Ось так, відкрито, нікого не боячись і не від кого не ховаючись, офіційна особа афільованої до профільного ВУЗУ «МІД РФ» організації, заявляє про плани РФ, бомбардувати українські міста всіми наявними засобами. І додає: По «сирійському сценарію». Тобто в Сирії то був зазделегідь визначений сценарій? Так це ж явка з повинною.

Сьогодні ж, з черговою заявою, виступив ніхто інший, як глова того самого «Російського інституту стратегічних досліджень», генерал-лейтенант служби зовнішньої розвідки Леонід Решетніков. Серед іншого він заявив, що білоруська мова вигадана совєтами 90-то років тому, а сама ідея білоруської державності це утопія, адже Білорусь це невідємна частина «вєлікой Росії».

«Це історична частина великої Росії. Величезною Росії. Це частина нашого народу „, — заявив чиновник. «Ну що ж це за держава? Що ж ми робимо? Навіщо ж ми переписуємо тисячолітню історію? 90 років мові ... Це дуже велике занепокоєння викликає у всіх нас. Я думаю і у нашого керівництва теж „, — сказав Решетніков.

Також він обурився «спробам» Мінська «віддалитися від Москви, як він виразився: Віддатися кому-небудь іншому». І знову явка з повинною? Також треба зуважити, що це вже не перші такого роду заяви, зі сторони російських офіційних осіб. Пропаганда вже активно працює в цьому напрямку.

Очевидно, що Московія починає втілювати в життя випробуваний на Україні план. Спочатку це торгові війни, через будь що. Від цукерок та картоплі, до нафти та газу. Потім ідуть в хід ультиматуми та прямий шантаж. У гру активно включається російська пропаганда, яка починає ліпити образ фашистів та карателів з білорусів. На цьому фоні, активно просувається в маси ідея «потішної Білоруської державноті», що не відбулась. Безліч історій про вигадану державну мову, якої колись взагалі не існувало. І не важливо хто її вигадав, Австрійський Кайзер, як у випадку з українською, чи Совєцкая власть, як в історії з білоруською мовою. Головне вкинути цю пропагандистську кістку в суспільство, своїх послідовників вона знайде сама. А от вже на плечах цих «послідовників» зайдуть «зелені чоловічки», які здійснять аншлюс, або наплодять фейкових «народних республік». Почнеться війна.

І все це під акомпонемент пропагандистської машини РФ, яка зі всіх екранів буде розповідати, що білоруси це вороги, яких треба знищувати. Що є правильні білоруси, це ті ватні зрадники, на яких тріумфально на територію Білорусі вїдуть нові «Мотороли», а є білоруси не правильні, які за білоруську Білорусь. Вони автоматично стають фашистами та бандерівцями. Так що будьте пильні брати білоруси, «рускій мір» вже кинув на вас своє завидюще око. Нічого доброго він вам не принесе. Горе, сльози, смерть, розруху.

А світова спільнота повинна дивитись на крок у перед, не пропускати повз вуха такі заяви. До чого це призводить, можна побачити на прикладі України та Сирії. Під вивісками таких от інститутів, ховаються звичайні злочинці, та людоненависники, виховані на ідеях «преєвасходства рускава міра». Історія помилок не вибачає,це вже не раз доведено.