Щодо Томосу.

Всі, хто мене давно читає знають, що я атеїст. Але при цьому я хрестив доньку і сам став хрещеним батьком для двох малеч.

В мені не говорила, звичайно ж, віра чи релігійність. В мені говорило бажання стати ближчим, рідним. З певними людьми. Просто традиція.

Всі ці питання вже проговорені між мною, священниками та батьками дітей для яких я став хрещеним. Все ок. Не треба знову мені виносити мізки якимось повчаннями і тлумаченнями. Домовились? Релігійні мої?)

(трохи лірики: в своїх атошних піснях, в своїй книзі я підіймаю питання релігії і віри, поважаючи конкретних людей і конкретні їхні релігійні уподобання, навіть іноді підігруючи їм).

Так от. Не зважаючи на мій атеїзм, на весь мій скепсис щодо Петра Олексійовича (а я зрадофіл якщо що) — я страшенно за Томос!

В АТО, (де я був, хто не в курсі, разів мінімум триста з концертами і допомогою) я бачив від київського патріархату як дурнів-капеланів, так і дуже розумних. Греко-католики — всі розумні і чемні. І це просто спостереження і мій особистий досвід. Нікого не хочу образити.

Московських попів в АТО я не зустрічав. З їхніх колоколень іноді стріляли снайпери. І пішли вони нахуй! І попи і снайпери.

І да, я за той неоголошений флешмоб атеїстів. Хештег, якщо ваша ласка — #нахуймосковськихпопів

(якщо є вже якийсь розкручений хештег — давайте, зміню)

Я проти всяких церков і вірувань, чесно. Я ж атеїст.

Але перш за все я проти попів московських.

А наші, українські, церкви і вірування хай будуть (сам собі не вірю що я це сказав).

Єдине прохання. Я за вас вписався сьогодні. Будучи атеїстом. Будь ласка — не нав'язуйте мені своєї віри і релігії. В школах, побуті, особистому житті.

Давайте підтримуємо одне одного. В цій битві за Томос я за вас, рідні мої українські ... хм... (хай буде так) пастирі.

Наголошую! Будь ласка — не нав'язуйте мені своєї віри і релігії. В школах, побуті, особистому житті. Не забувайте 35 статтю нашої багатостраждальної Конституції.

«Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа — від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.

Я поважаю вас, релігійні мої! Я за вас! Я за Томос.

Поважайте і мене, атеїста. І поважайте Конституцію. Хоча б 35 її статтю.