Я вже третій раз поспіль за минулі два роки спостерігаю, як ватні діджеї міняють місцями дві платівки. Коли віджимали Крим та різали українців на Донеччині — платівка була про «фсєх біндеравцев павєсім». Коли наші посунули валом та стали вибивати тих диркіних-кізяків з українських міст та селищ так, що притисли їх аж до мордорського кордону — платівка помінялася, стали співати про «Шож ви дєлаєті, ми ж братья!».

Щойно гидотні настамнєти вдарили з параші нашим хлопцям у спину, вчинили Савур-Могилу, ДАП та Іловайськ — знову пішла перша платівка: «Впірьод, на Кієв і на Львов!». Нині вже й настамнєтам стало непереливки: правду сказати, не від наших хлопців, а від хитрих західних санкцій, які у «Іскандерів» вже й повітря для сміху забрали, так, що вони нині тільки гикають — і під це гикання, як можемо бачити, пішла знову друга платівка: «Давай забудєм все, што била, давай ми будім вас любіть».

Все це я вже писав, але повторити не гріх — аби не забути, часом. А от чого я ще не писав — це про третю платівку, яка ось-ось піде в роботу. Третя платівка називається «Ми нє зналі, ми за вас!» та містить такі хіти, як «Нас обманулі Кісєльов і Путін», «Нєльзя же нєнавідєть фсєх» та «Ми в трудниє годи дєржалі в карманє по фігє для власті і том „Кобзаря“».

Так ото нагадую. Ця платівка — теж не більш, ніж платівка. ЇЇ ті падлюки кожної хвилини можуть знову змінити на «Катьол, іщо катьол, піцот мільйонав дохлай хунти!». Тому єдина пісня, яку з їх мерзенних вуст можна спокійно слухати — це колективний спів Лазаря.