Цього допису я просто переношу з фейсбуку сюди. Може так статися, що його там забанять наші добрі ватні браточки-каїни, які вже давно намагаються зламати мої акаунти як у фейсбуці, так і в пейпалі — тому, вибачайте, змушений пускати шапку гуляти по громаді ще й тут.

Сьогоднішній ранок, незважаючи на сумні роковини Майдану та Дебальцевого, почався для мене з превеликої втіхи. На одну з моїх адрес PayPal, а саме — на [email protected], надійшов наднезвичайніший на даний час переказ — ДВА ДОЛАРИ США для наших бійців.

Вам смішно? А не смійтеся. Два долари — це ціна філіжанки кави в Америці. А ще — ціна двох автоматних набоїв. Якби кожен з тих, хто читає мене за кордоном — в США, в Європі, в Ізраїлі, деінде — один-єдиний раз відмовився від однієї філіжанки кави та надіслав їх так, як зробив цей хлопчина, Сергійко — то в діда за кілька місяців зібралося б на добрячого безпілотника для артилеристів. Не коптера-дрона іграшкового, якими вони змушені подекуди користуватися, а справжнього, коректувальника. І це додатково до усього іншого приладдя, до одежини та всіляких всячин, які Ярослав Матюшин та інші волонтери так чи інак доправляють до фронту. ОДНА ФІЛІЖАНОЧКА КАВИ. Або два набої до автомата...

От просто зараз у Ярослава лежить запит, якого він на нинішній час здійснити не в змозі: в одну з бригад (не можу сказати, в яку, але бригада відома, бойова) потрібен далекомір за 2,5 тисячі доларів та тепловізійний приціл за 5 тисяч. Такі речі, самі розумієте, армія в стандартному постачанні не отримує, але як же ж вони стають у пригоді в бою... Сім з половиною тисяч доларів... кілька філіжанок кави для кожного з вас протягом пари-трійці місяців. І життя українських вояків, збережені цими філіжаночками. Замисліться лишень.

А Сергієві, окрім подяки, хотів єдине сказати — та всім, хто перекази робить, теж. НЕ ЗАБУВАЙТЕ: тицяйте не в «сплату за товари/послуги», а в «переказ друзям/рідним». Бо з цих двох доларів Пейпал вирахував 39 центів комісійних. :)

Вставайте, любі мої, та долучайтеся до доброї справи. Хто вже долучився — уклін вам від діда, я всіх бачу, нікого не забуваю. А хто хоче долучитися — адреси PayPal вам добре відомі: [email protected] та [email protected] Слава Україні, а героям — кави.