Нещодавно Уряд створив чергове силове відомство – Бюро економічної безпеки, на яке покладена функція боротьби з усіма злочинами у сфері економіки, замінивши на цій арені СБУ і податкову міліцію.

В коридорах влади розгорнулася неабияка запекла боротьба серед вірогідних очільників нового відомства. Саме про це розповідає блогер Star Techs (https://enigma.club/users/star_techs) з посиланням на сайт громадської журналістики "Enigma". (https://enigma.club/articles/chto-izvestno-o-vladi...).

Серед фаворитів, на думку блогера, виділяється Владислав Бухарєв, людина з дуже цікавою біографією: військовий, політик, бізнесмен, меценат.

Зараз пан Бухарєв є радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, але цьому передувала ціла низка скандалів: звільнення з посад керманича СЗРУ, ганебне вигнання з посади першого заступника голови СБУ з формулюванням «втрата довіри Президента». Але, як то кажуть: «Бог любить трійцю»… Взагалі, на керівних посадах генерал Бухарєв за свою кар'єру довго не затримувався. Що не завадило йому нажити чималі статки. Ще з біографії Владислава Бухарєва можна згадати тривале депутатство та звязки з кланом Квартал95 (Владислава Бухарєва ЗМІ називають знайомим Зеленського та чоловіком сценаристки «Студії Квартал 95»), але це – зовсім інша історія.

Доречи, статки генерала говорять самі за себе. Бізнес пану Бухарєву вдається куди краще, ніж керівництво державними установами. Серед активів Бухарєва, як пише Enigma: елітна нерухомість в США, Україні та навіть у окупованому Криму (квартира в елітному ялтинському комплексі поруч з Лівадійським палацом), яку у людини, нагородженої медаллю ФСБ, навіть якщо її присуджено ще до анексії, ніхто не експропріює.

Певні джерела стверджують, що неправедно нажитим мільйонам дуже сприяв період служби В. Бухарєва на керівних посадах податкової міліції і Главку «К» СБУ. Зверніть увагу, саме функції цих установ заберає на себе новостворене Бюро економічної безпеки. Але це вже тема нових опусів.

Розповідаючи про біографію генерала Автор звертає увагу на недовгого періоду роботи Бухарєва у зовнішній розвідці…

Досвідчені люди кажуть, що генерал Бухарєв зустрічався з кураторами з російських спецслужб, а ставши головним розвідником, Бухарєв призначив командиром спецназу розвідки такого собі Біланова, якого називають агентом ФСБ, що воював на боці росіян в Донецькому аеропорту й мав відношення до охоронних структур кума путіна В. Медведчука.

Зрозуміло, що після того, як подібна інформація стала відома, Бухарєв моментально позбувся зручного керівного крісла в «лісі» разом з Білановим. І така ось «чудова» людина розглядається на посаду відповідального за усю економічну безпеку країни.

Далі буде…