За 11 місяців 2020 року за інформацією Кубанського крайового ГУВС скоротилася кількість скарг членів кубанського «казацкого» війська на дагестанців, що примушували «казаков» до статевих відносин. Окремо відстежувати сексуальні злочини дагестанців проти «казачества» кубанські правоохоронні органи почали ще у 2016 році, коли в центрі Краснодара відбулося «казацкоє» коло за участю 20 тисяч «казаков». Тоді «казаки» висунули до поліції ну дууже сувору вимогу захистити їх від сексуальних домагань дагестанців. ГУВС Краснодара негайно вдалося до невідкладних заходів — відтоді районні відділи поліції зобов'язані щомісяця звітувати про кількість зґвалтованих дагестанцями «казаков».

До 2019 року показники використання дагестанцями кубанських кізяків, скажемо так, дивним способом, стабільно зростали на 10-11 % на рік, але у 2020 році вони раптом впали на 24,3 %. Наскільки можна зрозуміти з повідомлення поліції, прямої заслуги правоохоронців у цьому немає, бо вони тільки фіксували злочини, не попереджаючи їх, але керівники главку та районних відділів поліції вже представлені до нагородження офіцерським нагрудним знаком «200 років Кубанському козачому війську». Мабуть, «казакі» таким чином намагаються сподобатися тим, хто насправді викликає в них романтичні почуття.

Треба зауважити, що зниження кількості показників зґвалтувань кубанських «казаков» може відбитися не найкращим чином на преміюванні поліції, бо та, фактично, припинила виконувати план розкриття. У перспективы це може привести до співробытництва кубанської поліції та дагестанців. Поліція буде доплачувати дагестанцям за допомогу у дотриманні плану розкриття.

Скептики кажуть, що зниження кількості показників викликано розповсюдженням вірусу Ковід-19 та необізнаністю деяких гарячих дагестанських хлопців про те, що вірус не передається статевим шляхом, але я маю підозру, що насправді деякі кубанські «казакі» знайшли своє жіноче щастя в дагестанських гаремах.