Зараз я вам розкажу про дуже простий спосіб дізнатись чи зможемо ми повернути Крим.

Спосіб дещо нетривіальний і в певній мірі оригінальний. Але якщо його втілити правильно, на відсотків 80-90 ми отримаємо відповідь.

Перш ніж перейти до способу, незначне відхилення від теми. Ми живемо в епоху капіталізму. Він може нам подобатись, не подобатись – не важливо. Всі інші альтернативні формації, наразі, показали свою нежиттєздатність. Що найстрашніше в епоху капіталізму? Очевидно — втрата інвестицій, капіталу.

Так от, переходимо до способу:

Україна випускає вільно-конвертовані облігації – «повернення Криму». Україна дає гарантію оплати цих облігацій з значною відсотковою ставкою, коли, і у випадку, повернення Криму Україні. Звісно, ці облігації пропонувати на зовнішньому ринку, де їх можна придбавати на фінансових біржах. Звісно, отримані дивіденди, у випадку настання обумовленої умови, мають бути достатньо привабливими для інвестування коштів в облігації.

Що це дає? Дуже просто. Капіталізм – це вкладення ресурсів з метою отримання прибутків. По безкінечному колу. Все дуже цинічно. Ризики прораховується. Фінансовим гравцям до лампочки хто, там що думає, під якими прапорами зараз бігає, які пісеньки зараз урочисто співає. Серйозні фінансові гравці в любому випадку знайдуть інсайди і отримають потрібну інформацію, проаналізують її і приймуть рішення.

І ми розуміємо, якщо вони не вкладуть ні пенні в облігації — діло з Кримом труба.

Якщо ж облігації стануть купляти – тут все без слів. Кому не ясно, прочитайте про принципи капіталізму.

Бо всі ці стурбованності, санкції то всьо фігня. А от вкладені/не вкладені гроші — це обєктивне мірило можливості/не можливості.

Зрештою це ще й непоганий спосіб наповнення нашого скудного бюджету) Який дасть можливість максимально модернізувати армію (цільове використання коштів).

Ви спитаєтесь, а що буде, якщо Крим повернеться і Україні прийдеться виплачувати величезні суми власникам облігацій?

Нічого страшного. Крим оголосити другим Монако. Створити вільну економічну зону. Туризм і розваги. Дати зелене світло для західного капіталу. Облігації «повернення Криму» повернуться сторицею за рахунок продажу облігацій «Крим – другий Монако»))

Спитаєтесь, а що вата? А вона як почує про «Друге Монако» — камені сама на небо позакидає))

Ви скажете це неможливо, що за бред? А от це вже як з якої сторони подивитись.

У 1821 році греки повстали проти Османської імперії. І випустили облігації «грецького повстання», які продавались на Лондонській фінансовій біржі. Греки били турків – облігації росли в ціні. Турки били греків – облігації падали. В кінці кінців фінансисти Лондона стільки бабла вклали в ці облігації,…. що в один момент псіханули, спорядили армію, флот…. і в хлам рознесли турецький флот під час Наваринської битви.

1830 рік. Бред не бред, а так Греція оформила свою незалежність.

А все чому? Величезні гроші, які капіталізм не любить втрачати, або що ще гірше — невигідно інвестувати) Ну і звісно трохи геройства греків.

P.S. Звісно це гумор. Можливо)